Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van párkapcsolatom,de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párkapcsolatom,de nem látom a lehetőségét a házassának.Létezne valamilyen út amivel úgy érezném hogy megkaptam a házasságot vagy csak boldog/elégedett lehetnék?Nem akarom felhozni ezt a témát a párkapcsolatomban.Szerintem neki ez nem lenne fontos

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 12:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod felhozni? Nem csak olyan témákról kell tudnod beszélni egy kapcsolatban, ami a másik félnek (is) fontos, te is részese vagy a kettőtök életének, a te vágyaid is számítanak. Főleg, ha amúgy házasságot szeretnél, akkor néha elkerülhetetlen potenciálisan nehéz témákról is kommunikálni egymással, meg kell tanulni kezelni ezt a fajta nehézséget is.
2023. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Már egyszer felhoztam a témát és elhessegette hogy ez még ráér
2023. jan. 12. 12:45
 3/28 A kérdező kommentje:
Lassan 27 éves vagyok.Túl sokat akarnék a házasságal?
2023. jan. 12. 12:47
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mersz kommunikálni nyíltan a pároddal, mert például tabusít bizonyos témákat, akkor az a párkapcsolat sem nem jó, sem nem életre szóló.


Nyugodtan tervezd csak az esküvődet és álmodozz róla bátran. Úgysem emellett a majom mellett fogsz megöregedni, a következő meg talán hasonló értékrendű lesz végre.

2023. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Meg kell neki mondani: "Szívem 27 vagyok! 1.5-2 éven belül nekem esküvőm lesz. Veled vagy nélküled. Jah, vacsi a hűtőben. Puszi!"
2023. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarnál olyannal házasságot aki el se akarna venni nem kellesz neki? Ez olyan paradox
2023. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm válaszokat
2023. jan. 12. 12:53
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

"Létezne valamilyen út amivel úgy érezném hogy megkaptam a házasságot...?"

Ezt a kérdést ugye nem csak én nem értem?!?!?

2023. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Már rég rossz ha ezt nem lehet megbeszelni. Aztan csak lesel amikor eltelik 5 év vagy több, és akkor derül ki, hogy ő egyáltalán nem akar. Ha te akarsz akkor ne mondj le erről egy pasi kedvéért.
2023. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez számodra fontos, egy kapcsolat lételeme, akkor beszélj vele erről és ne hesegesse el, konkrét választ adjon.


Vársz mindig 1 évet , hátha?


Aztán 37 leszel és még mindig nem?

2023. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!