Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül(t) az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül(t) az esküvői DJ és ceremónia mester az esküvőn?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Unokatesómék idén, dél-alföldi településen házasodnak.

Dj és ceremóniamester is 300-300 ezer Ft.

2023. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Vőfély 60 rugó volt és kenterbe vrt minden addig és azót alátott vőfélyt. GyömrőMolnár Bélának hívják, a honlapja asszem nagyvofely.hu, de idénre már elég valószínű, hogy nem ér rá.


A zenész 100 rugó volt. Szintin játszott, énekelt, meg DJ-skedett is.

A vőféllyel gyakran dolgoznak sösze úgyhogy jól működik a kémia köztük. Ez is fontos amúgy.


Ezek 2017-es árak.

2023. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a három fős zenekar 120 ropi volt, a vőfély 40k 2014-ben. Azóta nyilván többszöröse.


Több haverom oldotta meg úgy, hogy haver volt a dj és a vőfély is. Én már vagy 3-4 lakodalomban adtam nászajándékba ceremóniamesterkedést :).

2023. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly volt az esküvőnk, nyugat-magyarországi kisváros. A vőfély 80k volt, a dj 150k.
2023. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, 2es vagyok, ha már mindenki leírja, én is hozzátenném: Budapest vonzáskörzetében voltunk, a zenész konkértan pesti.
2023. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2021-ben házasodtunk, DJ 165 ezer, ceremóniamester nem volt. Barátnőmék 2020-ban 220 ezret fizettek a ceremóniamesternek.
2023. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Esküvői szolgáltató vagyok. Szerintem nem jó út ha sok éves adatokból indulsz ki, alsó hangon a duplájára emelkedtek az árak az elmúlt 1-2 évben (mint amúgy minden területen). Akiket jó szívvel ajánlok azok 200-400e Ft körül vállalnak ceremóniamesteri feladatokat esküvőkön és 300-500e Ft között zenélnek DJ-ként. Egyetlen olyan embert ismerek az országban aki képes jól kombinálni a ceremóniamester, a DJ és a szertartásvezető feladatköreit (mondjuk Ő sem egyedül), Ő a háromért együtt 800e Ft körüli összeget kér. Sajnos itt is ugyanaz igaz, mint a fotó-videó kombónál, hogy az esetek döntő többségében nem tudja ugyanaz az ember vagy ugyanaz a csapat ellátni együtt a kettőt, legalábbis jól nem. Ha rám hallgattok elkerülitek ezeket az "összvérszolgáltatókat" és ugyanígy tesztek a vőfélyekkel és azokkal is akik "ceremóniamester ÉS vőfély"-ként hirdetik magukat. Egy ember nem tud hitelesen lenni mindkettő, vagy egyik, vagy másik. Ha már itt vagyok arra is szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy csakis olyan szolgáltatóra bízzatok bármit aki: számlaképes, szerződést köt, a szerződésben FOGLALÓT (nem az előleg nem jó, Titeket nemvéd) kér és visszaellenőrizhető céges háttere van.


Sok boldogságot!

2023. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg ceremóniamestertől kértem ajánlatot, csak olyanoktól, akiket sok házaspár ajánlott. Az alja 160 volt, a teteje 320, de ez valószínűleg csak véletlen, ahogy hallom a határ a csillagos ég.
2023. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Ceremóniamester xd Vigyetek egy hordó pálinkát, az tetszeni fog a násznépnek. Jobban mint a hüje ceremónia
2023. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekünk kb. 400 ezer lesz a kettő együtt, kicsit sokalltam, dehát ezekszerint kb átlagos.
2023. márc. 14. 05:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!