Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ottalvós esküvőn a szállást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ottalvós esküvőn a szállást szerintetek kinek kell fizetni?

Figyelt kérdés
Voltam pár esküvőn, ott magunknak kellett.

2023. márc. 24. 19:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy kinek KELL. Van aki fizeti a vendégei helyett mert így érzi jónak, van aki pedig a vendégeire bízza ezt. Csak legyen nyíltan kommunikálva, hogy a vendégek tudjanak ezzel tervezni.
2023. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%

A meghívó félnek. Az milyen meghívás hogy menjek el de fizessem be magam...

Tudom hogy már ez dívik de én azt mondom ha nem telik akkor nem kell vendégeket hívni.

2023. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
A meghívó félnek illene, de sokan nem teszik.
2023. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Saját esküvőm miatt kérdezem egyébként, sajnos így is nagy lesz a kiadás, és nemvalószínű, hogy megtérül a fele se 🙄 mivel, ahogy már megemlítettem egy két rokonnak, hogy a szállás önköltséges lenne már húzták a szájukat.
2023. márc. 24. 20:27
 5/25 A kérdező kommentje:
Eléggé megdobná a számlát, ha mi állnánk azt is, és eddig egyik esküvőn se állták nekünk.
2023. márc. 24. 20:29
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan esküvőn, ahol fizették (nyilván akkor ez belekerült pluszban a borítékba), volt olyan is, ahol mi fizettük, de megmutatták a foglalható lehetőségeket (gyűjtöttek egy listát az elérhető szállásokról).
2023. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk a barátnőmék nem fizették, így mi a szállás árával kevesebbet adtunk. Nincs ebben semmi.
2023. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

"Saját esküvőm miatt kérdezem egyébként, sajnos így is nagy lesz a kiadás, és nemvalószínű, hogy megtérül a fele se 🙄"


A ti fajtátok a legrosszabb..

Egy esküvőnek nem arról kellene szólnia, hogy mennyi hasznot húzhattok belőle!

Nem fog megtérülni? kiscsillag, akkor annyi pénzt szánjatok rá, amennyit megengedhettek magatoknak!

Tényleg ilyen tudatlanok vagytok, hogy ezt magyarázni kell?

Ne másokat akarjatok lehúzni pénzzel, meg másokból nyerészkedni.

A kérdésre a válasz, nem, nem önköltségen kellene állniuk a vendégeknek a szállást, szerinted ki akar ilyenre költeni?

2023. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
A meghívó félnek illik, a vendégeknek meg illik annyi pénzt adni ajándékba, hogy ezek a költségek kijöjjenek belőle. Reálisan a többség el fogja sunnyogni, így ha a párnak nagyon nincs annyi pénze, akkor nem érdemes fedezni. Még azt szokták, hogy felajánlanak egy nagyon minimál megoldást (pl. 8 fős koliszobák) és akinek nem felel meg, az mehet intézni magának szállást.
2023. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem teheted meg, ne legyen ottalvós. Vagy legyen kevesebb vendég. Sosem értettem ezt, hogy a közös élet előtt szokás elszórni a vagyon jelentős részét egy eseményért. Nem az esküvő a lényeg, hanem a házasság
2023. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!