Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtartanád az esküvőd, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanád az esküvőd, ha a sógornőd előtte 4 hónappal lett öngyilkos?

Figyelt kérdés
Tudom, önző kérdés, de maga az öngyilkosság is önző dolog. Ráadásul egy éve készülünk rá, rengeteg pénz áll benne, vártam nagyon.
2023. márc. 25. 17:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%
Megtartanám, nem önzőség.Viszont mindentől függetlenül undorító vagy, hogy a sógornőd öngyilkosságát minősítgeted.Az öngyilkosságot súlyosan beteg emberek csinálják, semmi köze az önzőséghez.Gondolom egy rákosra sem mondod, hogy önzőségből meghalt.A sógornőd a mentális betegségébe halt bele, nem pedig önző volt.
2023. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%

A párod a testvére (volt). Ő mit mond?


Szerintem:

Tartsd meg, de kisebb bulival, visszafogottabban. Hány fővel tervezték? Csak a szűk családi kör, vagy 50+ fő?

Kisebb vendégsereg esetén egyrészt könnyebb átszervezni, hogy például csak vacsora legyen, tánc nélkül. Másrészt ők valószínűleg a sógornődhöz is közelebb álltak.

Sok vendég esetén nehezebb a helyzet.

2023. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
70%
Nem mindenki mentális beteg, millió oka van, szegénység, bántalmazó kapcsolat, bulling, magány, gyógyíthatatlan betegség ami nagy fajdalommal jár, csak egy pár ami eszembe jut. És az higy mennyire önző dolog, azon lehet napokig vitatkozni, hol van a határ.
2023. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Nem a sógornőm öngyilkosságát minősítem, alapból ez a véleményem az öngyilkosságról. Anyám is megpróbált gyerekkoromban öngyilkos lenni. Neki nem sikerült, de meg van a véleményem arról, aki magára hagyja a gyerekeit.

Párom nem tartaná meg, de neki eleve nem volt nagy vágya az esküvő. A szülei meglehet, hogy nem jönnének el. Az én családom nyilván igen. És a barátok.

2023. márc. 25. 18:17
 5/42 anonim ***** válasza:
17%
Én akkor is ha aznap lenne öngyilkos. Így döntött, nem az én dolgom. Nálunk ugyanez történt, 40-en anyuka öngyilkos lett, majd mindenki minden rendezvényt, esküvőt lefújt emiatt...
2023. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
19%
40-es*
2023. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%

Tehàt a párod nem akar esküvőt, és most is le akarja mondani.

Kicsit ciki lesz egyedül állni az oltárnál, de sok boldogságot!

2023. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

A nem akar esküvőt és a nem volt nagy vágya, nagyon nem ugyanaz.

És a párom nem tartaná meg sem egyenlő azzal, hogy el sem jön


Nyilván közös döntést hozunk majd.

2023. márc. 25. 18:40
 9/42 anonim ***** válasza:
39%
Itt most a párod érzései a fontosak, mert az ő testvére volt. Írom ezt úgy, hogy egyetértek veled, az öngyilkosságot önző és agresszív dolognak tartom (önmaga ellen irányuló agresszió), kivéve halálos betegség, fizikai fájdalom esetén, de akkor inkább önkéntes eutanázia.
2023. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben nem erőltetném most az esküvőt, hagyj neki időt gyászolni.
2023. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!