Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Teljes bizonyossággal vártátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes bizonyossággal vártátok az esküvőtöket, vagy volt bennetek némi félelem?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Milyen felelem lett volna? Ha felsz akkor meg most le kell fujni...
2023. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A házassággal kapcsolatban nem voltak félelmeim. Magával az esküvővel kapcsolatban igen, mert nem szeretek a figyelem középpontjában lenni. Ráadásul nagyon sok pénzt és energiát fordítottunk rá, ezért féltem, hogy rosszul sikerül. Szerencsére azon a napon már megszűnt a stressz, és nagyon élveztem.
2023. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hans Pötterman ***** válasza:
85%
Házvétellel vagyok így pont🙄
2023. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Soha még ilyen biztos nem voltam semmiben, mint az esküvőnkben és soha ilyen nyugodt nem voltam - én az extra lámpalázas-izgulós - mint az anyakönyvvezető előtt. Se a kezem, se a hangom meg se remegett.
2023. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

#1 Szerintem egy alap félelem mindenkiben van, hiszen azért ez egy nagyobb változás az eddigi életükhöz képest - akár az esküvő, akár a házasság. És maga a tény, hogy minden oké legyen az esküvőn, kimondani, hogy örökre hozzád tartozom... ilyesmi... kizárt, hogy nincs mindenkiben némi drukk!

40/N

2023. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen félelem nem volt bennem, 42 éves voltam és már akkor 7 éve voltunk együtt, 3 éve együtt is éltünk. Tudom, így könnyű. :)
2023. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Amúgy nekünk is, mert én 41 vagyok, a Vőlegényem 35, és 5 éve vagyunk együtt, plusz így már van saját külön vagyonunk, mind pénzbeli, mind ingatlanbeli, ráadásul csak kettesben fogunk megesküdni nyári ruhában a Duna-parton nyáron. De azért tuti dobogni fog a szívem :-D

Így semmitől nincs félnivalónk :-)

De azért írtam az #5-ös választ, mert aki fiatalabb, közösbe kezd... stb... ott elhiszem, hogy több a drukk az emberben.

2023. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Maga a házassággal kapcsolatban semmilyen félelmem nem volt. Néha átfutott az agyamon, hogy úristen ez mekkora döntés... de hogy őszinte legyek 4 év együttélés után semmi nem változott, így ma már ezen csak jókat vigyorgok.

Én brutál érzékeny, meghatódós vagyok. De annyira, hogy egy idegen esküvőjét is végigpicsognám, szóval én attól féltem nagyon, hogy hogy fogom zokogás nélkül túlélni, amikor a szüleim, vagy a férjem meglát teljes "harcidíszben", ahogy apu odakísér és átad a páromnak, a szülőköszöntőt, a megható beszédet, blabla...

Aztán eljött a nagy nap. Amikor odaértek anyuék a helyszínre, még a fodrász csinálta a hajam. Anyu is ilyen érzékeny, rögtön elsírta magát, ahogy meglátott. Na akkor én is és ki is jelentettem, hogy ezt most azonnal hagyjuk abba. Még úgy egy fél órát sírtam konstans, aztán megittam két felest, megráztam magam és megbeszéltük a sminkessel, hogy akkor befejeztem, jöhet a smink. :D Onnantól kezdve egyszer könnyeztem be, a szülőköszöntőnél, de akkor is csak vállalhatóan. Teljesen más lelkiállapotba kerültem, boldog voltam és vidám, nagyon nagyon jó volt és iszonyat meglepődtem magamon. Direkt nem válogattunk megható számokat, direkt kértük, hogy a nagyon megható szövegeket kerüljük, mert nálam és a családomnál össznépi zokogás törne ki és azt nem akarom! És nagyon jó volt így! Könnyen, lágy, igazán a miénk volt az egész.

Szóval ettől féltem, de felesleges volt. :)

2023. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

22-en lesz az eskuvonk. A keszulodestol ideges vagyok, nem vagyok hozzaszokva, hogy minden rolam szoljon es mindenki engem nezzen. Nem szeretek kozeppontban lenni, nekem ez kenyelmetlen szerep. Aznap is biztos ideges leszek, de csak amiatt, hogy minden rendben legyen.

Alapvetoen a hazassagkotesunkben biztos vagyok, nala jobbat nem talalhatnek magamnak, nem akarok visszatancolni, nincs ketsegem.

2023. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!