Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek anyám tervel valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyám tervel valamit?

Figyelt kérdés
Rossz véleménnyel volt a barátnőmről, aztán eljegyeztem. Idén lesz az esküvő. Mindig elhallgattam a barátnőm elől anyám véleményét róla. Most hogy esküvőt szerveznek, anyám mindenben segít a menyasszonyomnak, a csokorkötéstől a ruha alakra szabásán át a kontyfeltűzésig... Ez már nekem nagyon gyanús. Ha valakit nem kedvelsz, miért segíted minden téren, hogy összeházasodjon a fiaddal? Félek tervel valamit... Tudjátok, van a mondás, barátot közel, ellenséget közelebb, és úgy érzem anyám épp valami ilyet csinál. Menyasszonyomnak nem mondtam semmit, ő örül, hogy többet beszél mostanában az anyósával, mint az elmúlt években összesen, meg hogy annyi segítséget kap, plusz ezáltal sokat le tud faragni a költségekből.
2023. ápr. 6. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán rájött vagy tudatosult benne, hogy a menye lesz, az unokái anyja.
2023. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Anyád a jó öreg "Ha nem tudsz legyőzni valamit, akkor állj az élére" stratégia nagy barátja lehet.
2023. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem párkapcsolati gond, ezt az anyáddal kéne megbeszélni, hogy mi az oka ennek a változásnak.

De ne ugorj neki, hogy mit tervez ellenetek! Eszedbe se jusson! Inkább mondd azt, hogy mennyire örülsz, hogy elfogadja a választásod, és jó látni, hogy segít megvalósítani az esküvőt. Ez neked is fontos, életex nagy napja lesz, és nagyon jól esik látni, hogy anyád és az életed párja jól kijön.

2023. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl kombinálod. Anyád rájött, hogy ő lesz feleséged és van annyi esze, hogy akkor inkább elfogadja és megpróbál normális kapcsolatot kiépíteni a leendő menyével.
2023. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám, szimplán elfogadta a dolgot és rájött, hogy ha szeretne az unokái életének része lenni, akkor jóban kell lenni a menyével.
2023. ápr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy elfogadta a választásod, beletörődött, hogy ez a lány lesz a fia felesége és jó eséllyel az unokái édesanyja, ha tovább gyűlölködik, azzal nem ér el már semmit (ha már eddig nem kerestél mást az ő véleménye ellenére sem). Szóval ha már változtatni nem tud rajta, akkor megpróbálja elfogadni, akár megbarátkozni a helyzettel...mégiscsak megházasodik a fia.


Persze nekem alavető hibám, hogy mindig a jót és a korrektséget feltételezem az emberekről...

2023. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered anyádat. Nekem is inkább az jutna eszembe, hogy rájött hogy a csajod marad állandóra, feleség lesz belőle, akár az unokái anyja is. És mivel tudja hogy eddig nem viselkedett vele szépen (még ha ez a menyasszonyodnak nem is tűnt fel), most próbálja jobbá tenni a viszonyukat. Fél, hogy ha nincs jóban vele, akkor elveszít téged és az esetleges unokáit is.

Te kinézed anyadból, hogy képes lenne a nagy napotokat (a saját fiáét) tönkre tenni?

2023. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 lehetőség van:

1. Rájött, hogy mindenképpen feleségül veszed, ezért úgy döntött, elfogadja

2. Ő is olvasta a Keresztapát: "Tartsd közel a barátaidat, még közelebb az ellenségeidet"

2023. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért elmondanám a leendő feleségemnek mint gondol róla anyám. Nehogy aztán pofáraesés legyen a részéről, mert ki tudja miket tárgyalnak meg, amiket később visszafordíthat rá.
2023. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem az is alap lenne, hogy szépen elmondanám a barátomnak, hogyha apám mondjuk semmibe venné, vagy lenézné, leszólná, stb, ugyanis szerintem joga van tudni.


Az más kérdés, hogy ebben az esetben apám nemkívánatos vengéd lenne az esküvőmön.

2023. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!