Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 5 éve van egy nő barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve van egy nő barátom. Régen tetszettem neki, nekem ő nem. Hamar kiheverte a csalódást és összehaverkodtunk. Idén fog házasodni, és én most kezdtem el többet érezni... Én leszek a tanúja, de egyre jobban fáj a viszonzatlanság. Mit tegyek? F

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Qssolj és más nőkkel ismerkedj, neki már nem kellesz.
2023. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt se tudom, miért pont 5 év után kezdtem el többet érezni, eddig stabilan csak barátságot éreztem, határozottan.


De rájöttem amúgy az okára, az van hogy nekem is megváltozott, mit keresek egy nőben, mi vonz. Régen a külső többet nyomott nálam a latba, most meg inkább azt nézem, ki lehetne a lelki társam az életeben, meg kitől akarnék gyerekeket...


Történt egy-s-más az elmúlt években amik helyretették bennem, mi a fontos. És hát nem a külső.

2023. ápr. 8. 18:10
 3/14 anonim ***** válasza:
99%

Azért kezdett csak el érdekelni, mert már biztosan másé.

Magyarázhatsz itt mindent bele, egyszerűen csak aljas vagy.

2023. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Azért érzed ezt, mert látod, hogy már nem lesz esélyed nála és azért mert valahol mélyen irigykedsz rá, hogy megtalálta a boldogságot, míg te most kezdtél el rajonni dolgokra. De nem érzel iránta igazából semmit, csak a tudatalatti játszik veled, úgyhogy szépen hallgass és ismerkedj nőkkel továbbra is és persze ne csak a külsőt helyezd előtérbe.
2023. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem lehet, hogy inkább csak kissé féltékeny lettél? Mit tegyél? Engedd el. Ne keserítsd meg a nagy napját.
2023. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, felértékelődött benned onnan, hogy másnak is kell.

Kerdező, ez a nő nem a te nagy Őd, ha eddig nem kellett akkor ezután se kelljen. Maradjatok meg barátnak, jobban jártok. És halgass. Legy korrekt, ne zavard össze, csak össze törned a szívét. Egy idő után ugyis a zsánered hiányozna, lehet hogy változtál, más szempontok alapján válogatsz, az nem baj, de őt már hagyd, legyen boldog egy masik ferfivel.

2023. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Ugyan ilyen helyzetben voltam/vagyok.

Ha van gerinced kussolsz és hagyod, hogy boldogok legyenek.

2023. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó szerintem ha nem qssol, akkor ráfizet, nem fogja érte a csaj elhagyni a párját, inkább ő vele szünteti meg a barátságot.
2023. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

Hímribizli.

Remélem nem tervezel gerinctelen módon beavatkozni az életükbe, és tönkre tenni a kapcsolatukat.

2023. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha 5 évig abszolút nem éreztél irána többet barátságnál, majd most, hogy ő házasodni készül, hirtelen igen, az nem azt jelenti, hogy mindig is ő volt számodra az igazi, a lelki társ és most ismerted fel. Egyszerűen csak te is vágynál már ezekre, talán kicsit féltékeny is vagy rá és nincs más a képben, ami most így csapódik le. De ez nem szerelem és még ha össze is jönnétek se éreznéd ezt tartósan. Nem véletlenül nem tetszett korábban és amint jönne valaki, aki külsőre is tetszik, rögtön megbánnád az egészet. Meg amúgy se lenne már nála esélyed, szóval semmit nem érnél el azzal, ha elmondanád neki. Annyit érnél el, hogy megszakadna a barátságotok és csak kellemetlenséget okoznál mindenkinek. Rendezd magadban az érzéseidet és ismerkedj, keress mást.
2023. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!