Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan szerepeltetnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerepeltetnétek a neveket az ültető kártyákon?

Figyelt kérdés
Az érdekelne legfőképpen, hogy ti abban az esetben, ha egyforma nevek vannak (apa-fia) esetében, hogyan írnátok? Simán vagy egy ifj. előtaggal?
2023. ápr. 14. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi teljes neveket írtunk a kavarodás elkerülése végett. Egy ilyen eset volt, hogy a vezeténév is egyezett, ott odaírtuk az ifj. előtagot.
2023. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt az esküvőn Kiss Géza, fia ifj. Kiss Géza és az unoka legifjabb Kiss Géza.

Én így írattam a nevüket az ültetőkártyákra.

Hozzáteszem, egy család, egy asztalnál ültek, legfeljebb cserélnek ha nem jön le elsőre ki az ifj. meg a legifjabb, de azt gondolom, érthető.

2023. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
aki egyforma nevű, az valszeg úgyis egymás közelében ülne, kinézem a vendégeimből, ha van maris mama meg géza papa, géza éva szülők és juliska unoka, akkor juliska mellé nem idősebb géza fog leülni...
2023. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont erre gondoltam. Kiss Béla talán rájön, hogy a helye a felesége vagy az anyja mellett van-e.
2023. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, szerintem az ültetőkártya lényege, hogy a vendég hamarabb megtalálja a helyét és hogy a rokonoknak, barátoknak biztosan egymás mellett legyen helye. Hogy ezen belül Kovács János két hellyel arrébb ül-e az apja helyén, az tök mindegy.
2023. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ajandekra irtuk ra a neveket, azt hasznaltuk egyben ulteto "kartyanak" (nem kartya volt :D), arra meg csak a becenev fert ra. De igazabol volt egy ultetesi rend tabla, ahol a teljes nevet irtuk ki. Ha mar tudja a vendeg, hogy melyik asztalt kell keresnie, onnantol mar a nev szerintem lehet apa, anya, hugi stb is.
2023. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én teljes nevet írnék (2. keresztnevet nem, ha nem használja az illető, mondjuk :) ), ha pedig van 2 ugyanolyan nevű, akkor csak van annyi eszük, hogy kisakkozzák, melyik az ő helyük (lenne egy nagy tábla az ülésrenddel, nemcsak a kis székenkénti egyéni kis kártyák) - úgyis úgy próbálnánk őket ültetni, hogy rokonok egy asztalhoz, egymást máshonnan ismerő barátok és ismerősök egy asztalhoz stb.
2023. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!