Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen színű ruha lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű ruha lenne a leginkább illő esküvőre (vendégként)?

Figyelt kérdés

Amiket néztem elsősorban: tengerészkék, púderszínű, olajzöld


De nyitott vagyok másra is. Hosszú/midi fazonra gondoltam, hosszú ujjal.


2023. ápr. 24. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jobban áll. Én ezek közül az olajzöld színt szeretem a legjobban. Hogy mi illik az inkább függ a ruha fazonjától, stílusától, a minőségétől.
2023. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ne fekete és ne fehér. Ezen kívül szerintem bármi lehet.
2023. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Bármi "illik" a feketén (ami a gyász színe) és a fehéren (ami a menyasszony színe) kívül.
2023. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
+ A pirosat sem illik.
2023. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Fehér, fekete, piros nem illik.

Emellett túl erős, túl feltűnő színeket sem illik, mert ugye az nagyon kirívó, így elvonja a figyelmet a menyasszonyról.

Tehát inkább halványabb, pasztell árnyalatok a jók bármilyen színből.Viszont a túl pasztell rózsaszín/bézs sem jó választás, mert túlságosan hasonlít a menyasszony ruhájára.

Pasztell árnyalatú, vagy nem túl erős akármilyen szín megfelel egyébként.

2023. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül bármelyik lehet jó választás, ha elegáns, szép és alkalmi, azt válaszd, amelyik jobban áll, és amelyikhez vannak passzoló kiegészítőid.
2023. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, bármi oké, ami nem tűnik rossz fényviszonyok között fehérnek vagy púderszínűnek... meg fekete vagy vörös, ha a házasulandók vagy a vendégsereg nagyon hagyománykövető. Tengerészkék, olajzöld teljesen oké, Púderszínű lehet necces bizonyos fényviszonyok között. Amúgy meg nyilván ami jól áll.
2023. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!