Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz ha a baba az esküvőn csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a baba az esküvőn csak body-ban van?

Figyelt kérdés

A 4 hónapos kislányomra találtam egy nagyon cuki, elegáns body-t, de nem találok hozzá illő leggingst/sortot/szoknyát. Az esküvő nyár közepén lesz, szóval amúgy is full meleg lesz elvileg.

Gáz, ha csak az a body lesz rajta?


2023. máj. 8. 22:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Vendégek leszünk. Illetve tanú leszek én, a baba pedig a pár keresztgyereke
2023. máj. 8. 22:43
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Azért egy szoknyácska vagy valami illene azért rá az én véleményem szerint.
2023. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Igen!! Kell rá valami, addigra csak találsz
2023. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok híve a még csak fekvő kisbabák agyoncicomázásának, mint pl kisfiún ing + nadrág, pláne öltöny, de egy szál body az übergáz mindkét nemnél. Nekem kisfiaim vannak, a kisebb baba, a nagyobbik meg 2 éves volt az első esküvőn ahol voltunk, de kb féléves babára ezeket adnám:

kislányra szép kis ruhát fodros bugyival a pelenkán,

kisfiúra világos színű piképólót vászonsorttal.

És vinnék rendes, kényelmes babaruhákat ha hűvösebbre fordulna az idő (bodyt, pamutnadrágot, kardigánt). Nem mi vagyunk a fő attrakciók.

2023. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Én body+rövidnadrágban vittem nyári esküvőre a fiamat, de nem az elegancia volt a szempont, hanem hogy kényelmes legyen neki. Szellőző anyag, megszokott ruhái, így az idegen hely, tömeg mellett legalább ez volt ismerős neki.
2023. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok annak a híve, hogy öltöztessük habos-babos ruhákba a pici babákat is, de csak simán a body nagyon gáz. Én biztosan adnék még rá egy kis szoknyácskát, nadrágot. Annyi félét lehet ma már kapni, nem igaz hogy nem találsz semmit.
2023. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell eskuvoi ruhaba, de azert csinos nyari babaruha csak van.
2023. máj. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, miért gáz a body, most meglepődtem. Én simán vinném a babámat így esküvőre és engem se zavarna vendégként egy baba csak bodyban.
2023. máj. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Tudsz a bodyról képet feltenni?

A lányomnak volt anno olyan csipkés, fodros, rózsaszínben, ami simán jó lett volna esküvőre.

De nyár közepéig még találhatsz hozzáillő alsót, vagy a body helyett valami csinosabbat. Pl. Egy rövid száras napozó vagy egy alul bodys nyári ruha ugyanolyan kényelmes a babának.

2023. máj. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
2023. máj. 9. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!