Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is járt olyan szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt olyan szerencsétlenül rajtam kívül, hogy nem sikerültek jól róla az esküvői képek?

Figyelt kérdés

Szerettem volna pár jó fotót a nagy napunkról, ezért esküvői fotóssal készíttettük a képeinket. Rólam még sosem voltak ilyen minőségű kamerával, ilyen éles képek készítve. Tudom, hogy nem vagyok világszépe, de ezek a képek nem azt mutatják, amit vártam. A fotós nagyon ügyes volt, nem vele van a baj. Gyönyörű tiszta képek, szép fények, mindig jó helyen van a fókusz stb. Inkább én nézek ki irreálisan rosszul a képeken. Nap, mint nap látom magam tükörben, az esküvő napján is láttam, tetszettem magamnak. Sok kép készült már rólam, de ezeken valahogy nem festek jól. Volt rajtam smink, a szem alatti karikáim is le lettek sminkelve, mégis olyan az összes kép, mintha nagyon fáradt fejem lenne. Mintha lenne egy gödör a szemem alatt. Az alapozó szemcséi is durván látszanak az arcomon, pedig élőben szép volt. Meg a ráncaim is (pedig 27 vagyok) olyan élesnek tűnnek. Az egész fejem furcsa rajtuk. Túl nyers. Szerettem volna pár jó képet, de nagyon csalódott vagyok. De ez nem a fotós hibája. Más is járt már így?

Kiválasztottunk retusálásra 15 képet, remélem azokon jobban nézek majd ki. Tudom, hogy nem a “fécsbúk” a lényeg, de jó lett volna valami szép kép oda is. De ezeken olyan megfáradtnak tűnök. Mások meg olyan szépek az esküvői fotóikon. De nekem inkább olyan érzésem van a saját képeinktől, mintha minden kis apró hibámat kiemelné és felnagyítaná.


2023. máj. 12. 05:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%

Én se szeretem ha élesre van állitva. Inkább a hamvasító képek a jók.

Az élesek talán rovarok vagy természet fotózásához kellenének, nem esküvökhöz hogy minden apró ránc, meg pattanás is viruljon jól láthatóan.

Én legutóbb a személyi igazolvánnyal jártam igy. Mikor látom a képeket majdnem elájulok. Nem is kértem ez miatt. Oda egy vakolatnyi 5 réteges púder, alapozó, minden kell.

2023. máj. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg a fotós hibája, van youtubon vagy i nstan nem tudom egy fickó, aki profi geppel az utcai emberekről keszit fenykepet, es azokon az emberek sokkal jobban neznek ki mint a valósagban. Lehet utómunka is benne van de ezeken a kepeken senki sem nez ki rosszul. Mo-on studio felvetelnel ami keszult a 90-es eevek elejen, soha senkinek nem mutattam, mert annyira bénan nezek ki rajta rajta kiskamaszon, szinte az összes bőrhibam latszik, nagyon elesre van állitva a kép az arcom fénylik, nagyon fehér, az enyhe smink is messziről virít, szóval valami borzalmas, szerintem itt nem haladnak a korral vagy nincs beállitva a kamera rendesen.
2023. máj. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
92%

Márpedig ez a fotóson múlik. Valójában két dolgon nem szabadna spórolni, ez a fotós meg a ruha. Előbbi pedig még fontosabb, hiszen ezek a képek maradnak meg emlékbe, meg esetleg a videó, ha azt kértetek.

Sajnom, hogy így jártál, remélhetőleg az utómunka segíteni fog. Már késő bánat, de bizony jól meg kell nézni a fotós munkáit, mielőtt felkéred, éles képeket jó fényképezőgéppel bárki tud csinálni 🤷‍♀️ de elkapni pillanatot, megfelelően beállítani az eszközt, stb már nem csak ezen múlik.

2023. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy megnéztük a munkáit és a többi menyasszony, meg maguk a képek szépek voltak. Az volt a reakcióm, hogy én is ilyeneket akarok. Nos, az arcvonásaimmal tisztában vagyok, nem vagyok csúnya, de extrém szépség sem. Nem is azoktól vagyok oda, hanem amit leírtam. De ezek az én képeimen valamiért sokkal jobban kijönnek, mint másokén. Ráadásul nem is volt olcsó… de most az utómunkában bízom.
2023. máj. 12. 07:28
 5/49 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az utólagos retusálás után tetszeni fognak a képek.

Amiket látsz esetleg a facebookon azok már a retusált képek szoktak lenni.

Szerintem amit csak úgy simán csinálnak, az senkinek nem tetszene kb mert annyira kiemeli a hibákat. 🙂

2023. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
93%
A fotos hibaja. Rosszul allitotta be a poziciokat ezert van godor arnyek a szemed alatt.
2023. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
33%

Lehet, hogy a gépen is múlik, egy jobb fenykepezőgép akár több millióba is kerül.

[link]


Ez a srác gyönyörű művészi képeket készít, csak úgy semmi sminkelés, fénybeállítás nélkül.


Az átlagos esküvői fotós meg ilyet készít (mint amit barmelyikünk tudna) [link]

2023. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik kép sem tetszik, amit rólam csinálnak, de esküvőm még nem volt. Csak a szelfik tetszenek :D


Egyrészt lehet, hogy úgy voltál sminkelve, ahogy nem szoktál lenni és így egy idegen arc néz vissza rád. Másrészt meg a túl erős fények tényleg kihoznak minden apróbb hibát.

2023. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
A fotóstúdióban nagyon erős a fény, es tényleg, ha ki van festve valaki, akkor olyan maszkszerű lesz a végeredmény, természetellenes a hatása, de ezt a fotósnak tudnia kell, hogy állitsa be a fényt. Miért fizessen az ember, ha szarabbul néz ki a fizetett képeken, mint amit otthon lövök magamnak a mobilommal?
2023. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
34%

#7


Neked ezen mi a művészet?

Felrakott egy nagy fényerejű objektívet, ezért van elmosva a háttér.

Ilyen képet én is csinálok rólad bármikor.

2023. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!