Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben a mostani időjárásban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a mostani időjárásban a menyasszony milyen öltözékről gondoskodjon?

Figyelt kérdés
Mostanában nappal ugyan meleg van, de az esték és az éjszakák nagyon hűvösek. Beltéri lagzi lesz, ujjatlan ruha. Estig, meg amíg a teremben vagyunk, meleg lesz. De ha a menyasszony pl kimegy a kerthelységbe, vagy pl egy távozó vendéget szeretne kikísérni, este 8 után megfagy. Ezekre az esetleges pár percekre mit szereznétek be, amit magatokra tudnátok kapni ilyenkor? Hosszú ujjú boleró vagy van más gazdaságos ötlet?
2023. jún. 2. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell minden pillanatban tökéletesen kinézni. Szépen felöltözöl a ruhádba, aztán amikor valakit kikísérsz mondjuk, akkor felhúzol egy kabátot, dzsekit, bolerót akár. Arra a 3 percre szerintem nem gáz.
2023. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy kötött vagy horgolt stóla.
2023. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Felvennék egy farmerdzsekit aztán csá. A francot nem érdekli hogy néz ki? Fázom, akkor felöltözök, ilyen egyszerű.
2023. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként nem tudom, mirőll beszélsz, mert pl. itt Svájcban este is simán 18-20 fok van, NEM olyan, amiben megfagynék ha kimegyek 5-10 percre egy ujjatlanban.
2023. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Annyira hideg nincs, hogy 5 perc alatt megfagyj kint. Most is tárva az ablakom és ujjatlanban vagyok, és alapból fázós vagyok.

Vegyél egy bolerót, ami iilik a ruhádhoz. Ha olyan a ruhád és a stílusod, akkor egy farmerdzseki is tökéletes, mint már említették.

2023. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem pont este van emberi idő, előtte megsülök.
2023. jún. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos ezt a problémát nem lehet megoldani, el kell halasztani az esküvőt.
2023. jún. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha megiszol egy pár felest, csak nem fogsz megfagyni ebben a szibèriai tèlhez hasonló hidegben.
2023. jún. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem januári esküvőm volt. Hidd el annyira jó lesz a hangulat (jobb esetben persze) hogy senkinek eszébe sem jut fázni. Főleg ha lecsúszik egy kis alkohol is
2023. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
En a ruhát bereltem, nekem automatikusan adtak hozza valo bolerot, amit en valaszthattam ki, hatha rossz ido lesz. Szerencsére nem volt ra szuksegem.
2023. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!