Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kollegina esküvőjére mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollegina esküvőjére mennyi pénzt illik adni?

Figyelt kérdés
Jó viszonyban vagyunk, de csak a szertartásra vagyok hivatalos, a lagzi szűk családi körben lesz.

2023. jún. 4. 21:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2023. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2023. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én igazából egy jelképes tízezresre gondoltam egy szép képeslappal, de nem tudom, ez mennyire reális.
2023. jún. 4. 21:25
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

A csak szertartásra hívottaknak semmit se kell adni.

(És zárójelben, én el se mennék. A munka az munka, a kolléganő nem barátnő. Mellesleg ezt ő is jelezte a csak szertartásra hívással, szóval részemről se jelenlét, se ajándék, később se a munkahelyen amikor visszajön az esküvő/nászút után.)

2023. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nem is gondoltam, hogy ennyire egyöntetűek lesznek a válaszok.

Az biztos, hogy üres kézzel nem lesz képem odaállítani, ahhoz túl jó a viszonyunk, de akkor tízezernél semmiképp sem gondolkodom többen.

2023. jún. 4. 21:30
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont az az alkalom, amikor ha viszel valamit akkor ne penzt, hanem valami kisebb, jelkepes targyi ajandekot adj neki.
2023. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
#5 túl jó viszony úgy hogy vendégnek már kevés vagyok csak kell az ünneplő tömeg a templomba? Bocs de tartom hogy hülye lennék elmenni csak a szertartásra és még tejelni is...
2023. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ha nem mész a lagziba.
2023. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

En nem sertodnek meg ha csak a szertartasra lennek meghivva. Nyilvan ha megvan a keret, hogy max 80 fore van penz nem lehet mindenkit meghivni a lagziba. De attol meg lehet, hogy magat a hazassagkotest megosztana azokkal az emberekkel, akikke az ebren toltott eletenek felet tolti. Foleg, ha meg joban is vannak.

Vagy szerinted csak a "nem baratno" es "baratno" kategoria van, tavoli barat nem letezik?

2023. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
#9 de, létezik a távoli barát/ismerős kategória. Őket nem hívom el az esküvőmre ilyen megalázó módon, hogy ahhoz kevés vagy hogy megvendégeljelek, de gyere el ünnepelni engem (és hozz is ajándékot...)
2023. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!