Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok! Ti nem éreztéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok! Ti nem éreztétek ezt a bizonytalanságot? Hogy vége a szabadságnak?

Figyelt kérdés

Ahogy egyre jobban haladunk az esküvő felé, és egyre több anyagi befektetés van vele kapcsolatosan, illetve szerződések (szolgáltatókkal) tehát kezd "visszavonhatatlan" lenni..

Nekem egyre furcsább gondolataim vannak. Hogy biztos ezt akarom, működni fog, örökre? És hiányozni fog a fellángolós új szerelem érzése, az ismerkedés első fázisa valakivel. Mostanában ha egyedül vagyok, megnézem a fiatal srácokat és álmodom is szexuális dolgokkal, idegenekkel. Főleg hogy itt a nyár, és arról álmodozom milyen lenne egy hétvégére elszökni egy fiatal fiúval, és sokat strandolni, aztán szeretkezni egész este/éjjel. Majd persze hazatérni, hiszen a vőlegényem a legjobb barátom, és a legjobb társ bármilyen helyzetben, a legjobb apuka jelölt, és szeretnénk babát az esküvő után. Nem megcsalni akarom, ezek a gondolatok kényszeresen jönnek, bevillanak ilyen képek, aztán én hessegetem őket és szégyenlem magam. Tehát nem tenném meg, most kezdődtek, mikor már csak pár hónap van az esküvőig, és nem értem miért? És még csak nem is más egyidős férfiakkal kapcsolatosak, hanem 18-22 körüliekkel, úgy hogy én vagyok 32 éves. Ezt hívják kapuzárási pániknak? Az nem csak férfiaknál jön elő?

Párommal 6 éve vagyunk együtt, ő 35 éves, szóval volt bőven időm kiélni magam előtte, és voltak is kapcsolataim. De most mégis ilyesmit érzek...

Légyszíves, perverzek kerüljenek, ez nem az a téma hogy jelentkezőket akarok, direkt írtam az esküvő csoportba! Szóval okokra, pszichológiára, megoldásra vagyok kíváncsi. Esetleg valakivel volt ilyen?


2023. jún. 8. 23:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Szakíts!
2023. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Ez már régen rossz így.
2023. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%

egyre több anyagi befektetés van vele kapcsolatosan, illetve szerződések (szolgáltatókkal) tehát kezd "visszavonhatatlan" lenni"


Ez nem is az esküvővel függ össze, süsd meg.

Ismerek házaspárokat, akik nem laknak együtt.

Neked is meg kell találnod azt a kapcsolati formát, ami neked komfortos.

2023. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Szakíts egy túrót, teljesen normális érzések ezek. Fantáziáld ki magad, aztán kész.
2023. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

Ilyeneket természetesen érez mindenki, mert pontosan világos az ember számára hogy itt vége a karriernek ilyen szempontból. Pont erről szól az esküvő: választasz valakit mások helyett.

Mi a párommal arra jutottunk hogy ebben a kérdésben az a legjobb ha nincs házasság. Szeretni anélkül is lehet egymást, az egymásra ragasztott szabadságelvevő címke nélkül. Így teljesen kimondatlanul mindegyikőnk örökre "szabad" marad, ergo pont csak az összezártság hivatalos terhe nem nyom. Pont ettől könnyű. Esetleg ezt gondoljátok meg, ha előtte nem volt ilyen gondolatod.


Van hogy csak ennyi illúzió kell.

2023. jún. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A szabadságom sosem féltettem a párom mellett. Belőlem kiveszett ez az ösztön, nem szeretek tipródni és versengeni, sosem szerettem.


De volt bennem bizonytalanság,hogy vajon évek, évtizedek múlva is úgy érzem, hogy helyesen döntöttem. A szüleim 40 év házasságot rúgtak fel, volt minden, halálos fenyegetés, zsarolás, rendőrségi feljelentés. Ezek után egyszerűen csak bennem van néha a félelem, hogy vajon ugyanúgy nézünk majd egymásra vagy én leszek a következő, akit megfojtanak egy napon, mert valamit nem vett észre időben a másikon... Vagy hogy én leszek az, aki itt marad 40 évesen, azzal a rengeteg beáldozott idővel és energiával, amire lehet, hogy nem tett fel semmit, ami fontos volt neki, mert egy igazi társ nem kér ilyet, de azért mégis pazarlás volt...


Szóval csak féltem attól, hogy huszonévesen el tudom-e dönteni, hogy az életem (várhatóan nagyobb) hátralevő részére vonatkozóan is jó-e az a döntés, amit most hozok és ha nem, vajon fel tudok-e majd abból állni.

2023. jún. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Addig semmi gond, ameddig csak. Vannak, igaz fiatalabb korosztály, akik ezt nem csak fantázia terén űzik hasonló helyzetben.

Na az ultra gáz.

2023. jún. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Baba mellett ezt hatványozotabban fogod érezni és a tova tűnő szabadságodat keresni. Ott a régi hiányát az is érzi aki esküvő előtt a fellegekben jár.


Csak légy ezzel tisztában.

2023. jún. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a kapcsolat a szabadság, nem a párkeresésben vagyok teljes. Az utóbbi nekem a börtön, hogy offolni kell a sok hülyét, aztán végre egy normális, aki meg engem offol és így tovább. Kaocsolatban pont nem azt érzem hogy veszítek vmit, hanem pont nyerek.
2023. jún. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
En ezt a lanykeres utan ereztem, pedig mar nagyon vagytam ra. De nekem ez utana jott elo valamiert. Ahogy kozeledik az eskuvo datuma, annal nyugodtabb es biztosabb vagyok abban, hogy ezt akarom. Tudom, en forditva vagyok bekotve :D
2023. jún. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!