Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Testvérnek mennyi pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérnek mennyi pénzt adnátok ajándékba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy jó a viszonyotok és nem minimálbért kerestek.

2023. jún. 9. 23:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Körülbelül százezret. Ha az anyagiak engedik. Nagyon szeretem a húgomat.
2023. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Te Tudod, hogy mennyit engedhetsz meg magadnak, mennyi félretett pénzed van és mennyit szánsz rá.. Most lehet itt dobálózni összegekkel, de mondjuk, hogy írjak is valamit én olyan: 200.000 Ft Körül gondolkoznék, ha viszonylag jól keresnék és lenne megtakarításom.
2023. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
500k ment.
2023. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%

Ez fura lesz, de... semmit? És vissza se várnék semmit. Legjobb barátok vagyunk, nekem meg fura lenne beállni huszadrangú rokonokkal a borítékosok közé.


Mikor nem dolgozott, fizettem helyette a rezsit, vettem neki iPadet a munkához, vissza se kértem, nem sajnálom tőle. Akkor inkább mondja, milyen esküvőt szeretne, és állom az egészet, de nekem ajándékba a pénz a legjobb barátomnak cinkes.

2023. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
19%
ne zavarjon hogy testverre kerdezte, nem baratra
2023. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%
200-300K ha nagyon jól állok 500k.
2023. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Én egy havi fizumat beletettem, 3600euro
2023. jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%

A Maximum 20 ezer. Ennyit fog kapni a férjem tesója is, most decemberben lesz az esküvője. Ennél többet senkinek nem adnánk naszajándékba.

Többre egyszerűen nem futná, de nem is akarnánk többet egyébként sem. Nem gondolom hogy nászajándékba többet kellene adni 20, maximum 30 ezernél. Anno mi pl nem is minden vendégtől kaptunk bármit is. 15ből 3tól kaptunk ajándékot, és 1 volt pénzösszeg ( 30 ezer) és ennyi. De Nem is az volt a célunk a meghívással amúgy sem, hogy pénzt beszedjünk, ajándékokat gyűjtsünk.

Ha ez nem elég a meghívó félnek, legyen az akár a testvérem, akár más, ami valószínűnek tűnik a fenti leírt összegek alapján, ha valóban ez az elvárás manapság, amik erős túlzások szerintem, sajnálom, de akkor nem mennénk el.

De ismerem a tesóm annyira, hogy tudjam, hálisten nem várna el olyan irreálisan magas összegeket, mint amiket fent írnak semmiképp.

2023. jún. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%

Jajj el ne hidd már a sok trollt, életükben nem láttak egyben 500at, nemhogy önzetlenül osztogatnák…

Kb egy 20ast szokás a borítékba rakni, ha nagyon nagyvonalú akarsz lenni, akkor kettőt…

2023. jún. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

"ne zavarjon hogy testverre kerdezte, nem baratra"


Azzal kezdtem, hogy legjobb barátok vagyunk a testvéremmel, ezt rajtad kívül mindenki megértette.

2023. jún. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!