Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvővel kapcsolatban hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvővel kapcsolatban hogyan tudtatok dönteni a családot, rokonságot illetően? Mennyire okozott fejtörést? Csak mi vagyunk ennyire bénák?!

Figyelt kérdés

Párom 1 hónapja meglépte a váratlant, és eljegyzett. Azóta már mindenféle tervünk volt az esküvőt illetően.


Volt olyan, hogy csak mi, a szűk család és a legközelebbi barátaink elutazunk egy egzotikusabb helyre és ott lesz egy több napos mulatsággal egybekötve. Utána az, hogy a balatoni nyaralónk kertjében tartjuk meg, még idén, teljesen kötetlen hangulatban. Majd jött a téli esküvő ötlete, de azt hamar elvetettük, mert itthon általában ritka a gyönyörű, behavazott táj, inkább a sár és latyak jellemzi a telet. De én akár már holnap is hozzámennék, két tanúval...


Végül így, közel egy hónapnyi ötletelés után kitűztük a jövő nyarat, Szentendrén, 110 fő + gyerekek létszámmal. Ez lenne a "biztos", de sokat gondolkozom azon, tuti jó lesz-e ez így, annyi variációról beszéltük már, hogy elveszek fejben. És ez még tényleg csak az alap, előre félek, mi lesz akkor, ha konkrét, pontos döntéseket kell hozni.

Ráadásul mind a kettőnk családja mondta, hogy ők nem akarnak beleszólni, nem akarnak befolyásolni, de bármilyen infót mondunk, elejtünk, azonnal jön, hogy "hááát az úgy lehet nem lesz olyan jó".


Pl. vendégeknél: a meghívottak ne hozzák a párjaikat, csak a házastársakat, mert lehet, hogy az esküvőnkön még nagy lesz a szerelem, rá két hétre meg szakítanak, aztán nálunk az összes képen ott lesz az ex. Helyszínnél: viszonylag új a helyszínünk (Daalarna Gardent néztük ki). Hát ők ennyire új helyre nem mennének, ki tudja, mennyire tapasztalatlanok, majd az esküvőn, élesben buknak ki a hibák biztos.


Én meg néha annyira kis elveszettnek érzem magam, sosem voltam döntések meghozatalában.

És még most is az tetszene a legjobban, ha külföldön lenne valahol, de azt annyira leszavazta mindenki, akiknek mondtam, mondtuk... Mert, hogy a nagyszüleim, dédszüleim biztos nem vállalnák már, vőlegényem apukája is mondta, hogy nem tölt tizenórákat a levegőben két igen miatt. Ez lesz az egyik legfontosabb napunk, eseményünk, szóval nem akarnám, hogy pont azok maradjanak ki belőle, akiket a legjobban szeretünk. De közben meg na...


2023. júl. 31. 23:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/135 anonim ***** válasza:
69%
10-es: nem borultam ki, csak nem értem, hogy minek meg ha a dédik úgyse tudnának kimenni, akkor meg pláne nem értelek...
2023. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/135 anonim ***** válasza:
88%

Kerdezo, egy dolgot nem irtal.

Milyen es mekkora lagzira lenne penzetek?

2023. aug. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/135 A kérdező kommentje:
Amiken gondolkoztunk, azok beleférnek a keretünkbe.
2023. aug. 1. 01:04
 14/135 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként mióta vagytok együtt? Mekkora az általában az együtt értés köztetek? Túl van nagyon misztifikálva az egész. Mint ha azon aggódnál, hogy milyen pózban csináljatok gyereket.
2023. aug. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/135 anonim ***** válasza:
86%

Mi batyus bulit tartottunk. 🙂

Maga a szertartas tanuk plusz szulok.

A lagzit a nyaraloban (3h terulet) tartottuk satorban, 50 fovel, svedasztalla grillezessel lampafuzerekkel gyerekzaivallyal medencevel laza polo sort nyariruha dresscoddal.

Nem kerunk semmit naszajandekba. ( De ranhedli mindent (penzt is) kaptunk mert ha ugy illik) A kaja ugy volt h a meghivottaktol kertunk lista alapjan: sutit, sos ragcsat, grillezni valot, kenyeret udcait bort/pqlinkat (isteni hazi) tortat . Plusz volt egy szakacs aki sutotte a grillt es toltotte a svedasztalt. Vettunk meg ami kell. Bereltuk a satrat es a asztalokat szekeket. A dekor sajat volt. Nem akartunk nagyon szabalyos lagzit meg a sablonos dolgokat.

Nem volt mennyasszonyi ruham igazabol sem. Egy feher rovid egyszeru nyari ruha a paromon feher farmer es ing.

Elozo nap a baratokkal diszites es a kaja elokeszitese huspacolas salatak miazmas.

Hat eletem legjobb lagizja lett es az egyetlen is 😁

2023. aug. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/135 anonim válasza:
90%

Szerintem túlbonyolítod, látatlanban azt mondom, hogy a végén belföldön fogtok házasodni egy bérelt helyszínen.


A házastárs megkötést én átgondolnám, kevesebben házasodnak mostanában, sokan élnek 10+ éve együtt és nevelik a gyereket "papír nélkül", illetve vannak, akik az igen után 2-3 éven belül válnak... Korrektebb lenne, ha mindenki eldönthetné, hogy hoz-e kísérőt, ebből sértődések is lehetnek.

2023. aug. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/135 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez az egyik legfontosabb napotok az eletetekben, akkor pont nem a külsőségeken kellene ennyire lovagolni. Egy 110 fős esküvőt amúgy sem fogsz úgy "élvezni", ahogy azt te most elképzeled, folyamatosan idegeskedni meg pörögni fogsz, hogy ki hol mikor mit kellene csináljon, időre átérjen, stb. Ott te a színész vagy és szerepelsz. 130 fős esküvőm is volt, tudom, miről beszélek. Ha meg repültetni akarod őket, hát abba bele se akarok gondolni. Még azt is nehéz volt megoldani, hogy a 100 méterre lévő étterembe normális időn belül átérjenek...

Írjátok össze a prioritásokat. Pl mi fontosabb neked, a külföld vagy a dédi, mert ugye a kettő kizárja egymást. Ez le fogja szűkíteni a dolgokat. A rokonság meg mindenhol szeret belepofázni, nem kell vele foglalkozni.

2023. aug. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/135 anonim ***** válasza:
92%

Hát fiugyu, ha azt mondanád, hogy én ne hozzam a párom(akivel 9 éve vagyunk együtt) de Gizike hozhatja a férjét(fél év után hirtelen lángolásból esküdtek) akkor én elköszönnék tőletek.


Az ugye megvan, hogy a házastársak is elválhatnak? Sőt, arra sincs garancia hogy ti örökre együtt maradtok.

2023. aug. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/135 anonim ***** válasza:
83%
Mi ugyanígy voltunk, a vége az lett, hogy "elszöktünk" és összeházasodtunk.
2023. aug. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/135 anonim ***** válasza:
85%

Gazdagkislányos álomvilág, a magyar Kardashian 67.597. rész

Ne etessétek.

2023. aug. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!