Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pánik az esküvő miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánik az esküvő miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma lesz az esküvőm, nagyon nagy rajtam a pánik.

Rettegek, hidegrázás van rajtam, fájnak a szemeim, zsibbad/bizsereg a lábam…

1 hete nyom/ szúr a mellkasom…

Volt valaki így? Valami tanács, hogy vészeljem át? Sajnálom nagyon mert a szerelmemnek ez a nagy vágya, én viszont nem tudom így megélni.

Nem tudtam ezt hozza ki belőlem.

Az ájulás kerülget.


11 éve vagyunk együtt, nagyon régóta együtt élünk! Megismerkedésünk óta egy napot sem hagytunk ki, hogy ne beszéljünk.


Köszönöm nektek!


Üdv,

Vőlegény



2023. aug. 19. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

És esküvő előtt közvetlenül ide írogatsz? 🤔

Egyébként viharos idő van, a front is okozhat mellkasi panaszokat. Menj be a kórházba kamugép.

2023. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Akarod te igazán ezt az egészet vagy ráderőltették?
2023. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Troll.😑
2023. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ywerd ***** válasza:
100%

Gondold át, mi fog változni?

11 éve együtt éltek.

Gyakorlatilag semmi .


A ceremónia miatt parázol?

Túléled ...


Ne görcsölj ....

2023. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok “troll” de nem kell hinni nekem.

A ceremóniától, a sok embertől, a templomtól és talán a szerepléstől majrézom!

2023. aug. 19. 09:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy aspirint tolj be, ha nem vagy allergiás rá.
2023. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Esetleg még egy pohár bor.

2023. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a lelked mélyén nem akarod te ezt, csak a "békesség kedvéért" megkérted a párod kezét.

Tapasztalatom szerint aki feleségül akarja venni a párját, az nem 11 év után teszi.

2023. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Mintha a ferjem irta volna 2 eve :D ugyanigy erzett, napokkal az eskuvo elott rosszul volt, rettegett, az egesz ceremonian olyan kepet vagott, mint akit akasztani visznek.... ahogy vege lett es mentunk at a lagzira, o is ellazult, felszabadult, lement rola a panik. Azota is az eskuvoi kepeken nevetek, milyen fejeket vagott vegig!! Utolag mar o sem erti magat, miert is rettegett a szereplestol. Igeri, hogy elvesz ujra, akkor mar szebb elmeny legyen :) :) Lazulj el, nem valtozik semmi tenyleg az eskuvo utan, foleg ennyi kozos ev utan! A ceremonian meg csak azok lesznek ott, akik szeretnek titeket, nem idegenek elott kell szerepelni! Igyal 1 (!) palinkat, nyugi, es probald kielvezni! Utolag megbanod az izgulast!! Sok boldogsagot!
2023. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, túléled!:) sok boldogságot!
2023. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!