Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan menyasszony aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan menyasszony aki az esküvöjén úgy nézett ki mint egy királynő?

Figyelt kérdés

A kérdés nem vita indító,kerem ez legyen szem elott mielott velemenyt írtok


Millió kővel kirakott habos babos ruha

Tiara

Stb


2023. aug. 20. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az esküvő napján így vagy úgy, de mindannyian királynők vagyunk.


Ízlés dolga, de nekem személy szerint nem jön be a tiara, túlzó. Egy szép, ízléses menyasszonyi ruha bőven elegendő.

2023. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Úgyis megcsalnak, akkor b@szhatod, hogy királynő vaGy vagy sem. Nem garantál semmit.
2023. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Gazdag cigányoknál próbálják összehozni. Az más kérdés, hogy nagyon visszataszító a sok csicsa-picsa.
2023. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Gondolja csak azt hogy ő a királynő, az ilyeneket az élet úgy is megvicceli. 😉
2023. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De most miért fáj nektek ez??


Hogy tudtok így élni?


Én elváltam ugyan, de arra a napra szívesen emlékszem vissza.

2023. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Talán mert nem kellene álomvilágban élni? Aki ennyire a külsősegek rabja, biztos jól választott férjet is magának.

Nem attól lesz az esküvője felejthetetlen, hogy kristállyal, zafírral, gyémánttal van kirakva a ruhája. De erre rá fog majd maga is jönni a kicsike.

2023. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

De ki mondta, hogy én is így esküdtem??🤣🤣 akkora gyökér vagy, hogy arra szavak nincsenek.


Elmagyarázni sincs kedvem, mire gondoltam, mert a csökött agyaddal fel se fognád.


Valószínűleg egy irigy nő lehetsz, vagy egy incel.

2023. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm tisztára drag queenre vette a figurát.


Dermesztő volt.

2023. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem volt köves a ruhám, egyszerű, letisztult, de abroncsos. Tiarám is volt, mert gyermekkorom óta erre vágytam. Engem boldoggá tett, hogy éltem az álmaim és leszartam, hogy jajj mit gondolnak majd, mert a francot se érdekli. Egy esküvő pont az a pont egy nő életében ahol magának és a párjának akarjon megfelelni, ne másoknak. Ha valaki hupilila ruhában érzi magát szépnek, hatalmas koronával, akkor legyen úgy. Az meg csak az én bajom, ha esetleg nem tetszik vagy ízlésficamosnak tartom az illetőt.
2023. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, nekem az abrocs meg a tiara teljesen megszokott esküvőkön. Szerintem nincs is velük semmi baj. Facebook csoportban viszont láttam olyan menyasszonyt akin konkrétan korona volt. Illetve egész sok menyasszonyi ruhát reklámoznak ilyen palást-szerű kiegészítővel. Na azok aztán tényleg királynősek és kicsit túlzásnak is tartom őket.
2023. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!