Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leendő férjemet egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leendő férjemet egyáltalán nem érdekli az egész polgári esküvő, semmiben nem segít. Ez rossz előjel?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok a menyasszonya, akkor volt az eljegyzés. Eleinte nagy lagzit akart, majd mivel esküvői szolgáltató tehát sok lagzin járt már egyre jobban elment tőle a kedve, kezdte azt érezni az egész a rokonok részéről csak színjáték és inkább ne legyen nagy lagzink. Mondtam oké rendben. Nagyon régóta szeretne kisbabát azonban én házasság előtt nem akarok, ezt tudta ő is. Pár hete végül megegyeztünk, hogy lesz egy polgári esküvőnk októberben, amin a legszűkebb család vesz részt. Először azt mondta van egy anyakönyvvezető, aki nagyon szépen beszélt egy esküvőn és őt megkérdezi, írt is valakinek a néni száma miatt azonban mar nyugdíjas. Nem történt semmi majd úgy éreztem a kezembe kell venni a dolgot és kerestem egy jó anyakönyvvezetőt, aki elvállalna minket. A párom végül mondta milyen nap legyen péntek vagy szombat, majd ezután én felhívtam az anyakönyvvezetőt és lefoglalták egy októberi pénteki napot. Személyesen a jövőhéten kellene, menjünk a hivatalos iratokat elintézni. Nincs gyűrűnk, és a páromat nem is érdekli. Kicsit berágtam és mondtam neki, ha nem akarja, ezt az egészet mondja meg, mert ez így nem oké. Azt mondta akarja, de ne zaklassam ezzel, a legfontosabbakat megbeszéltük ne idegesítsem, úgyis letudom szervezni egyedül... Annyira szomorú vagyok, mit tegyek?

2023. aug. 20. 13:52
1 2
 1/19 LuckyLevi ***** válasza:
92%
Elég rossz, ha már most egyedül hagy a problémáiddal. Főleg, hogy ez kettőtök dolga. A gyereknél is ez lesz? Vidd el az orvoshoz, meg tudod oldani egyedül.
2023. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Férfiként mondom, aki már végig nézett egy pár esküvőt a családban és a baráti körben… minket ez nem igazán szokott izgatni.

Általában a hölgy tag szeretne mindent szépre, tökéletesre stb, ami teljesen rendben van. Nem az esküvő gondolatával van baj, de ha megfigyeljük a férfiak nagy része nem szeret energiát fektetni ennyire komplex, időigényes és úgymond “felesleges” dologba.

A párod részéről én megértem, hogy miért ment el a kedve úgymond, lassan már nekem is elmegy, mert nem voltam még olyan esküvőn, amivel valakinek ne lett volna baja utólag.. persze ott megy a jópofizás, a mosolygás.. aztán egy hétig téma, hogy ezt meg azt máshogy kellett volna.


Szvsz túl van ez az egész misztifikálva, és a helyedben nem aggódnék, mert ahogy te is leírtad, a legfontosabb dolgokat már megbeszéltétek.



Ui.:

Rengeteg esetben amúgy teljesen mindegy, hogy mi mit akarunk, vagy mi tetszene, a nő dönt. Ez jó párszor fel is merül a társaságban. Szóval ha valaki először nagyon bele is megy a dolgokba, egy ido után csak helyesel és bólogat. A lényeg a végén úgyis az lesz, hogy mind két fel őszintén mondja ki az igent.

2023. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Én nőként nem vágyom hatalmas, világraszóló ceremóniára.

Ha másodjára is megházasodom, akkor az szerintem szerényebb keretek között fog zajlani. És magát a szervezést is amilyen egyszerűen csak lehet, letudnám. 😀


Amúgy a kérdés az, hogy más dolgokkal kapcsolatban is ilyen érdektelen, vagy pusztán ez a téma lett túlnyújtva, mint a rétestészta?

2023. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is baromira rossz, hogy nincs véleménye.


Elvégre ez a nap a kettőtökről kellene szóljon, igen, vannak nők akik az egészet a saját hercegnő partijukká teszik, de ez nem egy normális dolog.

2023. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 LuckyLevi ***** válasza:
100%
#3 Nincs még gyűrű és a párját nem érdekli. Itt nem valami hatalmas világraszóló ceremónia szervezéséről van szó.
2023. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem,viszont már látott egy párat, és gondolom számára unalmas.


Én értem őt is, és a kérdező problémáját is. Ezért is kérdeztem, hogy más dolgokkal kapcsolatban is ennyire érdektelen-e? Okoska.

2023. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
1%
Mit kell hisztizni?
2023. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 LuckyLevi ***** válasza:
91%
#6 Ha valami unalmas, akkor már nem kell benne segíteni a párunknak?
2023. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

"2 éve vagyok a menyasszonya, akkor volt az eljegyzés"

Bocs, de már ez red flag. Ha két éve húzzátok az egészet és részt sem akar venni az esküvő szervezésében, nekem már rég elment volna ettől a kedvem.

2023. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

A két év önmagában még nem feltétlen para, hiszen egyvesküvő drága, és jelenleg a gazdaság eléggé gyatra, szóval totál érthető, hogy ha meg akarná adni a módját.



Az viszont, hogy érdektelen is, nekem két dolgot juttat eszembe:


1, Vagy nem akar már házasodni, de szakítani se, így nyűglődés van, meg hessegeti a témát


2 Vagy pedig egy akarnok bridezilla a nő, és a pasi inkább nem szól bele, hogy ne legyen konfliktus.



Amennyiben amit ír a kérdező igaz, akkor szerintem az első eset egyértelműen valószínűbb.

2023. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!