Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek kisebb létszámú esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kisebb létszámú esküvője volt, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Öcsémnek nagy esküvője volt, 120 vendéggel. Mi a párommal kicsit szeretnénk tartani, ahova a szűk családi kört és azokat a barátainkat hívnánk meg, akikkel valóban találkozunk is, az életünk részei. Nem látjuk értelmét olyan rokonokat vagy kollégákat stb meghívni, akikkel száz éve nem, vagy csak a munkahelyen beszélünk.


Így kb 35 fő lenne jelen. A kérdés arra vonatkozna, hogy lehet ugyanolyan jó hangulat - táncparketten főleg - mint amikor sokan vannak? Vagy inkább beszélgetés, punnyadás a jellemzőbb?


2023. aug. 24. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Unokatesome 40 fős volt. Iszonyatosan jó buli volt, hajnalig tartó tánccal.
2023. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

A vendégeken múlik. Én sehol nem táncolok és bulizok, hanem beszélgetek és punnyadok, akkor is ha 600-an vannak körülöttem.

Nézd meg a listád és gondold végig ki mennyire partyarc, hiszen ti ismeritek őket.

2023. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Alapvetően ha túl sokan vannak akkor úgy is leginkább kialakulnak csoportosulások, mármint akik jóban vannak egymással rokonok azok fognak jobban együtt lenni egész este, hiába vagytok sokan.
2023. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 hosszúhajú ***** válasza:
93%
húgomnál is kb 20-20 fő, jó volt minden, ez optimális létszám arra hogy családiasabb legyen és ne azzal menjen az idő hogy mindenkit be kell mutatni mindenkinek mert ezren vannak. gördülékenyebb.
2023. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk is kis létszámú esküvőnk volt, de pont azért, mert a tánccal (meg a hülyébbnél hülyébb játékokkal, vicceskedő vőfélyformàkkal és a többi "lagzikellékkel") a világból lehetett volna kikergetni minket.

Ettől függetlenül biztos lehet jó a buli, ha olyan a vendègsereg. Szerintem a hangulattal akkor tudsz legnagyobbat mellélőni, ha túl nagy helyet találtok, mert ha kong az ürességtől, akkor az nagyon buligyilkos. A többi rajtatok múlik.

2023. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
A mi lagzinkon is kB 32 fő volt, jó volt a hangulat, a fiatalabbak táncoltak, pár idősebb punnyadt. A hely egy kis helyi étterem volt, betöltottuk a teret bőven, nem tűnt kicsinek. Ugyanúgy volt ceremóniamester is, ő mondta utólag, hogy jó kis házibuli hangulat volt.
2023. aug. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Covid alatt tartottuk, 5 fő. Ez volt a legtökéletesebb. Költséghatékony, meghitt, emlékezetes, stresszmentes. Utána kis családi ebéd és összejövetel. Ajánlom.
2023. aug. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

25 fő volt és nagyon jó. A férjem kikötése volt a kis esküvő hogy ne hívjunk meg boldog boldogtalant, csak tényleg azt aki közeli és örül nekünk.

Én viszont cserébe mindent kértem ami egy esküvővel jár. Igazi menyasszonyi ruhát, menyecskeruhát, csokrot, székszoknyát dekort, fotózást, emeletes tortát, zenészt.

Nagyon jó volt. Nem bántam meg.

2023. aug. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb 40-en voltak az esküvőmön. Én utálom a táncos bulikat. Ezért egy ünnepi késő délutáni ebéd után mindenki hazament. Nekem volt az álomesküvőm.
2023. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezerszer jobb, mint egy nagy, mindenki ott van tipusú, ahol a vendékeg jó részét te meg a párod sem ismeri, csak valakinek a valakije, ök sem ismerik egymást és idövel kis csoportokba állnak a saját ismeröseikkel.

Egy kisebb létszámú társasággal sokkal inkább lehet egy tényleg hangulatos este.

2023. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!