Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Művirág menyasszonyi csokor?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művirág menyasszonyi csokor?!

Figyelt kérdés

Azért jött ez az ötletem,mert szeretném megőrizni a menyasszonyi csokromat, láttam,hogy többen vállalnak epoxi kiöntést,de eléggé borsos az ára, plusz nyilván senki se tudna vele szaladni lakodalom másnapján a kiöntőhöz( vasárnap nem is reális szerintem,hogy átvenné).Nyilván egy viseltes csokor már nem is biztos, hogy lenne olyan állapotban...


Mit gondoltok,ciki a művirág?

Akinek volt, az honnan szerezte be?Nyilván olyat szeretnék,ami minél jobban hasonlít az igazira.



2023. szept. 27. 22:04
A kérdező szavazást indított:
Ciki a művirág.
Nem ciki a művirág.
40 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

A mi esküvőnkön MINDEN virág papírból volt hajtogatva. Ilyen kreppapír szerű nemtommilyen anyag, messziről simán igazi szegfűnek meg tökömtudja mile virágnak nézed.

Ebből volt az asztaldísz, a dobócsokor és a menyasszonyi csokor is.


A menyasszonyi coskor és a főasztal dísze most is ki van rakva itthon dísznek.


Szóval szerintem teljesen jó:)


Eleve az esküvőkkel kapcsolatosan az "ennek íg ykell lennie" fajta gondolkodásúakkal való megküzdés az egyik legstresszesebb dolog... Pl a virágnál a kedves násznép bármely tagjának vagy örömszülőknek nem abszolút tökmindegy, hogy a csokor amit a menyasszony fogdos igazi-e vagy sem? Őszintén, hol érinti ez őket? Ha nem tudnák, észre se vennék..:D

2023. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Abszolút nem ciki. Ma már olyan élethű örökcsokrok készülnek, hogy senki meg nem mondaná róluk, hogy nem igaziak. Én is ilyet választottam, és fele annyiba (se) került, mint az élővirág, ami kényes, és gyorsan elhervad. Ajánlom a mazsi dekort, álomszép munkái vannak, és meg nem mondanám, hogy nem igazi virágok. Sok boldogságot!
2023. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem mondom, hogy ciki, mert mindenki olyant választ, amilyent akar, és szépek is vannak, de én ragaszkodom az igazihoz.
2023. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Kicsit igenytelen de jovanaz
2023. szept. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszik, voltunk olyan esküvőn, ahol az volt, nekem kicsit gagyi, de ha valakinek ez a szíve vágya, hát legyen. Én eldobtam a csokromat, a legjobb barátnőm kapta el, de csakliztam belőle pár szál virágot és simán belefért elvinni egy epoxishoz, hogy örökdíszt csináljon belőle. Futárral is fogad, elmondja hogy addig hogyan is kezeld és hogy csomagold be. Nekünk egy fali képünk van, nagyon szeretem, hogy nem porosodik, nem kell pakolgatni. Húztam a számat az árán, de így 5 év elteltével is örülök, hogy végül kifizettük. Minden szívemhez nőtt esküvői kiegészítőt csak pakolgatok már jobbra-balra, mert nincs szívem kidobni, eladni, de amúgy csak nyűg. Szóval én minden menyasszonynak azt mondanám, hogy ne toljon ki magával! :D
2023. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon nagy divat lett mostanában a művirág menyasszonyi csokor, úgyhogy szerintem senki nem fog megütközni rajta.

Én személy szerint nem választanék művirágot, mert még a legdrágább, legminőségibb, legélethűbb virágon is nagyon látszik, hogy mű. Az igazi szerintem sokkal szebb. Én feleslegesnek is érezném, hogy megtartsam, a fényképeken úgyis látszik, hogy milyen volt. Meg amúgy sem marad sokáig szép, legfeljebb akkor, ha valahol bedobozolva tartod, különben beporosodik, bekoszolódik, kifakul néhány év alatt.

Vagy esetleg ha olyan stílusú az esküvőd, akkor választhatsz szárazvirágot is. Az sem éppen örök életű, de évekig szép marad, és legalább természetes.

2023. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Esetleg van még olyan,aki kiöntette epoxival? :)
2023. szept. 28. 18:29
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Ne haragudj de ez valami rettenetesen ízléstelen proliság.

Fotókon, filmen használnak művirágokat, főleg hogy a hosszú munkafolyamat alatt ne kornyadozzanak, és mert fotón, filmen jól mutatnak, ahogy a Mazsi dekor fotóin is. De el nem tudnám képzelni hogy az esküvőmön ócska műanyag szárakat szorongassak amik ilyen kemény, fura tapintású textilvirágokban folytatódnak, és pláne nem hogy az asztalokon is ilyenek legyenek a vendégek előtt. Falusi művház hangulat.

2023. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként előfordulhat, hogy a Kérdező nem a kínaiban tervezte megvenni a fröccsöntött művirágot, hanem valami igényesebb fajtát nézett ki, amiről kb meg se mondanád, hogy nem igazi.


Én voltam már esküvőn ahol bizonyos okok miatt műanyag volt a teljes étkészlet. Én nem tudom honnan szerezték, de konkrétan volt, akinek nem esett le, hogy műanyag. Rohadt jól nézett ki, teljesen hozta az üvegpohár és porcelántányér feelinget. És ez csak étkészlet, nem pedig virág, amit direkt gyönyörködtetésre szánnak.

2023. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#9 lehet bármit mondani, bármivel mentegetni ezeket a cuccokat, hogy jaj de szép, meg se mondtam volna róla hogy műanyag, de ez akkor is prosztó. Ha valakit ez nem érdekel, és így is boldog, az teljesen oké! De ne tegyünk úgy mintha nem lenne különbség. A mekiben eszem a salátát műanyag villával, illetve újabban fával. De még a McCaféban is tisztességes porcelánban adják a kávét rendes kanállal.

Aamúgy amiről beszélsz az nem igaz, tudom mi az, de az érintésekor, a felemelésekor, amikor érzed hogy nincs súlya akkor meg lehet mondani simán hogy műanyag.

De újra, akinek ez megfelel, az tök oké. Csak ne képzeljék azt hogy ugyanaz mint a normális étkészlet és dekoráció. Ez egy jatszóházas gyerekzsúr szintje.

A fotókon nem fog látszani, ott bármi jól mutat, viszont a vendégek látják.

2023. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!