Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Annyi mindenre lehet költeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi mindenre lehet költeni egy esküvőn, mint pi***. Nem csak a nagy összegekre gondolok, mint torta, kaja, ruha, hanem az apróságokból annyi minden tud összepörögni! Hogy lehet megállni? Pl. kell nekem a fogfehérítő fogkrém? Kell a hajfény spray?

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fogsmink? Ilyenről is hallottam, hogy eseményre lekenik a fogat fehérrel, aztán lemossák.
2023. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Egyvalamit javaslok! Ne ejtsd ki a szádon sehol, h eskuvo. Fehér tortat kersz. Feher csokrot kersz ilyenek!
2023. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron volt az esküvőnk, szóval ismerős. Nem is csak az, hogy sok mindenre lehet költeni, de amúgy is minden drága, szóval nagyon érdemes figyelni, mert a sok apróság is összeadódik és tényleg egy vagyont el lehet szórni olyanokra, ami totál felesleges volt. Találd ki, hogy mi az amit tényleg szeretnél és ami valóban lényeges. Ha rajtad kívül senkinek fel se tűnne, akkor az nem kell. Persze könnyű mondani, hogy csak egyszer van esküvő, de ettől még lehet okosan csinálni. Senkit nem fog érdekelni, hogy van-e rajtad hajfény spray, nem ettől lesz az esküvő és ha pár év múlva visszagondolsz se az jutna eszedbe, hogy milyen kár, hogy erre nem költöttél. Gondold végig ezeket logikusan és ne hagyd, hogy rábeszéljenek minden hülyeségre.

A fő, lényeges dolgoknál meg szánd rá az időt a keresgélésre, hogy valóban jó ár-érték arányú dolgokat keress. Pl. mi találtunk egy cukrászdát, ami nagyon tetszett, tényleg nagyon finom is volt és mikor megkaptuk az árajánlatot, először azt éreztem, hogy bár ez túlzóan drága, de biztos milyen jó lenne a torta és ez azért egy fontos rész, megérné így is. Aztán aludtunk rá egyet, néztem máshol is és találtam egy olyan cukrászdát, ahol majdnem feleannyiba került. Az első ugyan egy picit finomabb és különlegesebb volt, de azért nem annyival, hogy megérje. És nagyon jó döntés volt, így is mindenki dícsérte, hogy mennyire finom. És ugyanez igaz a ruhára, étteremre stb. Muszáj ésszel dönteni és mérlegelni, hogy mi éri meg és mi felesleges, mi az ami nem adna hozzá az esküvőhöz. Így is drága lesz, de ha nem mindegy, hogy mennyire, akkor minden egyes tételnél figyelni kell, mert nagyon hamar összeadódik.

2023. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*nem ettől lesz JÓ az esküvő, ez valahogy lemaradt
2023. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Fogfehérítő fogkrém: Colgate Herbal White kb 500 ft

Hajfényspray: kb 800 ft, Balea DM

Csak a legolcsóbb opciókat nézve.

Amúgy a hajfénysprayt a fodrász fújja a fejedre, nem neked kell venni.

Ezeknél minden drágább. Számomra ez a kérdés teljesen értelmetlen, és értelmezhetetlen 🤷

2023. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Jah most te ide jöttél sírni egy fogkrém miatt? Ha ennyire szegények vagytok miért tartasz esküvőt, tudod h nem kötelező ugye?
2023. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet megállni?"

Úgy, hogy elkezdjük használni az agyunkat és fogyasztói marhák szintjéről megpróbálunk a gondolkodó emberek szintjére lépni.

Ami szükséges, arra szánunk pénzt és mérlegelünk, hogy mennyit érdemes ráfordítani. Ha pedig ránk akarják sózni a 58. vacak, értelmetlen baromságot, akkor meg kinyitjuk a szánkat és megmondjuk, hogy "köszönjük, nem kérjük".

2023. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van egy költségkeretem, akkor egyszerűen mérlegelem, hogy mi az ami fontos és szeretném, hogy beleférjen és mi az, ami tök felesleges. Innentől kezdve nem nehéz megállni.
2023. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

2, csak akkor ne csodálkozz, ha a szertartásra megadja magát a csokor, ami egész addig nem vízben volt, mert vitted a kreatív fotózásra délben a tűző napra ;)


(és ezt fotósként, nem virágosként mondom)

2023. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Torta dísz... 10k plusz postát költöttem rá. Neves fa asztaldísz, szintén 10es postával. Utólag tuti nem költenék rá már. Tánctanár felesleges, valamit ellötyögtök, egy - két ötlet a YouTuberól és kész is a tánc vagy improvizáljatok, mert rajtatok kívül úgyse tudja senki a koreográfiát.

Kocsikra se tennék nagyon díszt, ha nem nagyon kocsikáztok.

2023. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!