Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szépen dolgozó esküvői ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépen dolgozó esküvői ruha varrónőt ismertek? Pest megyében és Budapesten.

Figyelt kérdés

Olyan varrónőre lenne szükségem, aki a végletekig türelmes, nagyon szépen dolgozik, és segít megtalálni azt is, hogy mi az, ami a legjobban áll nekem, mert totálisan össze vagyok zavarodva...

Na és az árkategória sem utolsó...


2010. okt. 17. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Barátnőm ruháját ő varrta, gyönyörű volt!


[link]


Abszolút mindenre vevő, meghallgat és pont olyanra csinálja a ruhát mint szeretnéd, legalábbis barátnőmnél így volt, csak dícsérni tudjuk!

2010. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neki már küldtem is ajánlatkérő e-mailt.
2010. okt. 18. 09:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Szintén őt tudom ajánlani, én nála csináltattam, iszonyú kedves, a hatszázadik variácónál sem morog :)

Menyasszonyi + menyecske ruha + szütyők + fátyol + próbák útiköltsége = kb 90.000 Ft

Mondjuk nem volt extra sok anyag a ruhában, egy réteg volt csak, nyilván, ha több anyag van, akkor többe kerül.

Ja, 3 éve volt az esküvőnk.

2010. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudnátok esetleg képet küldeni az elkészült ruháról? Megköszönném...
2010. okt. 19. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nála varrattam, igaz Várpalotán van, de nekem megérte 100 km-t autózni érte. Álmaim ruháját varrta meg, 2008-ban, 75 000 Ft-ért. Szerintem már akkor sem tudtam volna ennyiért bérelni.


[link]

2010. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
:) az előző vagyok, nem tudtam, hogy a másik cím is a Diáé. :) Biztos vagyok benne, hogy maximálisan meg leszel elégedve vele.
2010. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A vendégkönyvben mi benne vagyunk, 2007-es esküvőknél keresd, de az összes ruhát ami ott van, ő készitette.

Ez vicces (illetve inkább magáért beszél) azért, h mindenki elsőre őt ajánlotta :)

2010. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én sajna nem tudok mert ugyebár nem saját hanem barátnőé és csak olyan kép van amin ő benne van, tehát csak a ruháról nincsen, és nem hiszem hogy örülne ha feltenném netre, de valóban nagyon gyönyörű ruha, elöl rövid, hátul hosszú, nyakbaakasztós, hímzéses, csipkés, szóval csodálatos.
2010. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
semmi gond, nézegetem a képeket az oldalán, szépek a ruhák, még várom válaszát...
2010. okt. 20. 23:21
 10/11 anonim ***** válasza:
hát ez nem semmi ha ezt tudtam volna
2010. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!