Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csinaljak ha az apam nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha az apam nem tud viselkedni?

Figyelt kérdés
Jovore tervezzuk a lagzinkat, elev nagy lagzit tervezunk kb 150 fo… de mar most gyomoridegunk van az apam miatt, mert ha iszik akkor egy barom es mindenkibe belekot halalosan feltekeny anyamra, ha valaki csak ra nez mar kb menne neki…. Hiaba kerem, hogy ne igyon ugyis inna, illetve nem figyelhetem egesz ejjel őt. Nagyon nem tudom hogy oldjuk meg ezt a helyzetet ugy hogy eltudjuk magunkat engrdni es ne ezen idegeskedjunk egesz ejjel …
2023. okt. 7. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Alkohol mentes esküvő? Bár aki akar az úgyis iszik. Sehogy amúgy.

Max figyeltetni lehet mennyit iszik, vagy kicsit teritsd eszhez.

Apa! Ha szeretsz minket, de legalább engem akkor legalább ezen az 1 napon ne igyál, vagy nem kell eljonnod. Kerek perec. Amint elkezd inni, máris kikell rakatni. Ez a TI napotok.

2023. okt. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnám meg. Ezen én nem tépelődnék semennyit.
2023. okt. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőséknél szintén ilyen a menyasszony apja. Ott a lánya tudott rá hatni, mondta, hogy ha egyetlen kortyot is iszik a lagziban, akkor nem lesz apa-lánya tánc. (Én ugyan nem tudom, hogy az milyen, de az apuka végig szín józan volt.) Pedig full alkesz.
2023. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ezt kerekperec vele beszéljétek meg kendőzetlenül.

Amúgy én olyan famíliát nem ismerek, ahol ne lenne minimum egy ember, akit nem szívesen vállalnak fel nyilvánosan.

2023. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megfogom kerni, hogy ne igyon, de sajnos tuti inni fog a rokonokkal “titokban” nem lehetek ott minden lepesenel. Ha meg nem hivom meg az eleg gaz az ismerosok elott is illetve biztos, hogy halalosan megharagudna… meg az hogy nez ki , hogy anyam eljon ő meg nem. Tiszta stressz ez az egesz
2023. okt. 7. 09:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Aprilisban mentem ferjhez.

Elotte leultem apammal, es mondtam neki, hogy lesz szives viselkedni, ne egessen le, ha tartani szeretne meg a kapcsolatot. Megsertodott (persze mindig az sertodik meg akire vonatkozik) es dult-fult, de szerencsere nem volt semmi gond. Sokkal kevesebbet ivott, mint szokott, nem tudtam belekotni a viselkedesebe.

2023. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt meghívva. Nem jött, az esküvő azóta sem került szóba, lenyelte. Azóta nem iszik.
2023. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jönne, ennyi. Ez nem is kérdés. Bennetek miért merül fel, hogy meghívjátok???
2023. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan mostoha faterom van, a vérszerintit nem ismerem, de jobb lett volna, ha még sem ismerem a mostohàmat.

Szintén nem tud viselkedni, nárcisztikus pszichopata...(Pszichológussal is kielemezték, nem csak úgy ràmondom, h nàrcisztikus, mint mostanában szokás)

Nem fogom meghìvni hiába anya még együtt él vele.. az utolsó csepp a pohàrban néhàny éve volt, amikor anyàt megakarta verni és én àlltam közéjük.(ha nem kapom el a torkànàl, engem vert volna össze)...rendőrt kellett hìvni, ment megint a dràma,h vàlàs lesz.. természetesen azóta is együtt vannak, mint a bàntalmazó kapcsolatban szokás...

Anyànak màr megmondtam,h nem lesz meghìvva az esküvőre a mostohàm.. akkor annyi volt a reakció,h őt sem muszàj meghìvni.

Hogy ne legyen vita még dráma.. anyámék az eljegyzést sem tudják még pedig év elején történt.

Elnézést a kifakadásért, amit kiakartam hozni, h ha az ember nem akar gyomorgörcsöt, hanem önfeledten szeretne esküvőzni ki kell tudni zárni akár a közeli csalàdtagokat is.

2023. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

". Ha meg nem hivom meg az eleg gaz az ismerosok elott is illetve biztos, hogy halalosan megharagudna"


Hát még milyen gáz lesz az ismerősök előtt, ha a drága papa tönkreteszi az esküvőtöket, mert megrángatja a mamát meg balhézik! Ő tud tekintettel lenni rátok? Nem? Akkor maradjon otthonm.

Halálosan neked lenne itt okod megharagudni.

2023. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!