Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kismamaként téli esküvőre mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismamaként téli esküvőre mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Cipővel is gondban vagyok, mivel hideg lesz és a körömcipöben nem szeretnék.
2023. okt. 8. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint menyasszony vagy mint vendég?
2023. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben felvennék egy kicsit nyúlósabb anyagú, hosszú, kötött ruhát.Ezekből vannak olyan csinosak, alkalomra is jók.Vannak átlapolt, megkötősek, fémszálasak, felslicceltek, mindenféle.

Hozzá harisnya, meg egy csinos, alkalmibb bokacsizma.Lehet kapni azért szépeket lapos talpúban is.

2023. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Például ilyesmire gondolok:


[link]

2023. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mint menyasszony, elnézést, az kimaradt :)

Kötöttet nem szeretnék. De köszönöm a válaszod! :)

2023. okt. 8. 18:13
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
#4 Akkor még azt hittem, hogy vendég leszel, csak ezért ajánlottam.Akkor viszont a neten keresnék kifejezetten kismamáknak való menyasszonyi ruhát, szintén lapos talpú, csinosabb cipővel.
2023. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanazt mint egy nyári esküvőre, mivel télen nyilvánvalóan beltéri esküvő lesz ami kb ugyanolyan mint nyáron kint 🤷

Esküszöm nem értem a kérdést. Télen nincs gardenparty, a megérkezést autóval az xy helyre meg tökmindegy milyen kabáttal és cipővel oldják meg. 20 másodpercet bárki kibír amíg bemegy a fűtött helyiségbe (önkori, étterem). Templomban valami a vállra ha olyan a ruha, de ebben az esetben biztos hogy nem pántnélküli meztelenruha a téli menyasszonyi ruha 🤷

2023. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
#6 Előző vagyok, ebben egyetértek, maximum a cipő lehet probléma.Meg ugye érdemesebb olyan ruhát választani, amin nem 20 km-es uszály van.
2023. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy szűk esküvő lesz 25 fővel, csak egy vacsival. Nem akarok mennyasszonyi ruhát, azert is tettem fel a kérdést. Sem körömcipőt. Fázós vagyok felfázós, nem birok ki 20 mpet sem, főleg nem várandósan. :)
2023. okt. 8. 18:32
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

#7 igen, uszály ne legyen a latyakban. De én a csizmát sem értem hogy miért rohasztaná bárki magát abban télen egy fűtött zárt helyen.

És fél perc alatt senki se fázna meg még szandálban sem télen, amennyit a szabadban tölt a kocsiból ki-beszállásokkor.

2023. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

#8 akkor fehér pulóver fehér farmerrel, fehér hótaposóval.

(És ki is törlöm ezt a kérdést a megválaszoltjaim közül. Az ilyen típusú vergődések nem vezetnek sehova.)

2023. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!