Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőnket tervezzük a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőnket tervezzük a párommal 2024 nyarán. Szűk körű eskűvőt szeretnénk 20 fő alatt. Lakodalmat semmiképp se, ennyi fővel nincs is értelme, inkább egyszerű, de szép, elegáns esküvőt szeretnénk. Ötletek?

Figyelt kérdés
Veszprém megyében tudtok ajánlani esküvőhelyszíneket, illetve tippeket/tanácsokat, ötleteket, hogy ti hogy szerveztétek meg?

2023. okt. 18. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Jó lenne tudni, milyen: polgári, egyházi, naturalista, ki tudja milyen zászlós...
2023. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Fotóztam év elején egy nagyon hangulatos kisebb esküvőt, ahol a pár a házasságkötő teremben mondta ki az igent, aztán volt egy ebéd egy nagyon klassz kis étteremben (GUSTO13, talán), utána elmentünk Eplénybe kreatívot fotózni (ott még volt egy kis hó februárban) a végén pedig volt egy szolidabb ünneplős, nyitótáncos táncolós bulika a Wine & Vinyl borbisztróban ami amúgy egyben egy lemezbolt is. Nekem kifejezetten bejött, hogy más volt mint egy átlag esküvő, meghitt, családias, mégis bohókás. Ha érdekel küldj egy privátot, átküldöm róla a blogposztot. :)
2023. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
polgárit és egyházit is szeretnénk, de valahogy úgy képzeltem, hogy kültéri és mindkét szeretartás egy helyen lenne
2023. okt. 18. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Melyik felekezethez tartoztok?
2023. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
református
2023. okt. 18. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Azért kérdeztem mert úgy tudom katolikus szertartást csak templomban vagy felszentelt helyen lehet tartani, a reformátusoknál nem tudom van-e ilyen megkötés, szerintem erről érdemes megkérdezni a lelkészt.
2023. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!