Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői nyitótánc lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői nyitótánc lehet vacsora előtt?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet is,meg olyat is... Azért szeretném vacsora előtt tartani,mert eléggé izgulós vagyok ilyen helyzetben,és szeretnék utána kicsit nyugodtan enni:D.Hiszen akkor utána már nincs mit "elrontani".Teli hassal viszont nehéz a pontos koreográfiára koncentrálni...Vagy szerintetek ez gáz? Ki hogy csinálta vagy csinálná?:)

2023. okt. 20. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen rajtatok múlik. A nyitótánc jó lehet a vacsora előtt is, ezzel mintegy megnyitva az estét.
2023. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyitótánc sem kötelező, nekünk sem lesz. Ha ilyen stresszet jelent, akkor szerintem gondoljátok át, hogy feltétlenül kell-e.

Amúgy én már mindent láttam: előtte, utána, közben. 😃 Volt, ahol leves után volt. Azon a tájegységen úgy szokás, hogy megeszik a levest, majd tánc. Megeszik az első főételt, majd megint egy óra tánc. Megeszik a sülteket, utána megint tánc... stb.

2023. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lagzik többségén,ahol részt vettem,ott a vacsi után volt a tánc, és ezzel nyitották meg a buli részt, tehát mindenki akkor mehetett ropni a parkettre. Mindkét opció rendben van, ahogy nektek kényelmes, úgy legyen:)
2023. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A jó esküvő titka: elfelejtitek az összes “úgy szokták, hogy…” és “úgy illik, hogy…” kezdetű mondatot és olyan esküvőt szerveztek amilyenek Ti vagytok, mert így lesz a Tiétek, így szól majd rólatok és így lesz szép emlék!
2023. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj rá! Nekünk is volt nyitótánc, de improvizáltunk. Nem költöttünk tanárra több tízezres, mert felesleges. Csak ti ismeritek a koreográfiát, a násznép nem. Szóval ezért se érdemes rástresszelni. Ha elrontod elrontod,ők nem tudják, viszont ezeknél mind az ifjú pár csak nem laza, mert látszik a fejeteken, hogy számoltok, koncentráltok, ahelyett hogy őszintén élveznétek a pillanatot és egymást.
2023. okt. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!