Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az A vonalú menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az A vonalú menyasszonyi ruhák jobban néznek ki, mint a hercegnős?

Figyelt kérdés

Hercegnős:

[link]


A vonalú:

[link]


2023. okt. 22. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő tetszik, de az első hiába hercegnős még egy kicsit se, szóval inkább a másodikra szavazok a képek alapján.
2023. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amúgy az A vonalúból létezik rövidebb, ami nem a földig ér, vagyis nem a földön kell húzni?
2023. okt. 22. 22:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan, de én még nem láttam.
2023. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Az A-vonalú sokkal elegánsabb, nőiesebb.
2023. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Ízlés kérdése. Nekem sokkal jobban tetszik az A vonalú. Szerintem us sokkal elegánsabb és nőiesebb. Főleg ha nincs tele csicsával.
2023. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ruha sem az, amit én felvennék, de nekem is az A vonalú tetszik jobban. Egyik barátnőmnek csilivili hercegnős ruhája volt, tudta viselni, és gyönyörű volt benne. Igazából ez a lényeg, hogy a menyasszony magáénak érezze. A ruhákat pedig rád tudják szabni, ha pl túl hosszúnak érzed, akkor rövidebbre veszik.
2023. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alkati kérdés, hogy kinek melyik áll jobban.

A hercegnős az abroncsos, legalábbis legtöbbször. Az meg macerás és kényelmetlen is, szerintem. Tekintettel arra, hogy több órán át kell viselni, szerintem az A vonalú praktikusabb is.

2023. okt. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A képek közül az A vonalú szebb, de egyébként nem ezen múlik. Attól függ, hogy mi illik a stílusodhoz és az alkatodhoz.

(Nekem egyébként abrocsos ruhám volt, de A vonalú abronccsal, szóval vannak fokozatok a kettő között is.)

2023. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyrészt testalkattól függ, kin melyik néz ki jobban. Másrészt meg ízlés kérdése. Nekem az A vonalúak jobban tetszenek, mert elegánsabbnak, érettebbnek, kifinomultabbnak tartom őket. Wttől függetlenül a hercegnős, báli is lehet szép, de kevés olyat látok, amit tényleg elegánsnak látok, nem ilyen "amerikai szőke külvárosi tini szalagavató 2005" stílusúnak.
2023. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a A vonalúak tetszettek a képeken. Fel is próbáltam egy csomót, szalonról szalonra járva, de egyik sem tetszett rajtam. Pedig a képeken gyönyörűek voltak. Az egyik szalonban rábeszélt az eladó hölgy, hogy próbáljak fel egy királylányosat. Persze tiltakoztam, hogy nekem az a stílus nem tetszik. De rábeszélt, hogy mit veszíthetek, ha felpróbálok egyet. Hát az lett a ruhám. Egyszerűen jól éreztem magamat benne, és sokkal jobban állt, int az összes előző.
2023. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!