Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kismama menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aluse kérdése:

Kismama menyasszonyi ruha Szegeden?

Figyelt kérdés

Szegeden van olyan üzlet (nem feltétlenül menyasszonyi) ahol árulnak kismama menyasszonyi ruhát, vagy olyan estélyit, ami menyasszonyi ruhának is elmegy?

Találtam egy oldalt, ahol konkrétan kismama menyasszonyi ruhával foglalkoznak, de onnan csak rendelni lehet, illetve pécsi az üzlet és sajnos próba nélkül nem merek bármit is megvenni.

Köszönöm szépen a segítséget!



2023. okt. 23. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Allapotosan miért mész férjhez? Vagy előtte vagy utána.
2023. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

DREAMS esküvői ruhaszalon

Azt nem tudom,hogy ilyen van-e . Szabójuk volt még 2 éve és nagyon segítőkészek, barátnőmnek fátylat készítettek olyan ruha mellé ami nem tartalmazta a fátylat + alakítottak a hátán a + súly miatt.

2023. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Terhesen férjhez menni? Normális vagy?
2023. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
#1-3 ma már gyakori jelenség. Vagy felu végi nyuggerek vagytok, hogy ennyire megbotránkoztok egy mindennapi dolgon? Nyugi. Amúgy meg az ő dolga, és nem a véleményeteket kérte.
2023. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%

#4!


Így van, nyuggerek vagyunk. Bár a 3-t nem ismerem, de ha valaki leírja mit gondol, akkor az már a lég szemetebb ember a vilagon. Negatív kritikát nem tűrő emberek azok gyenge jelkemuek. Te is közéjük tartozol. Háta mögött megszólják akkor vérig vannak sértve. Te is egy olyan személy vagy akinek minden mindegy.

2023. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
#5 hol kérte a kérdező, hogy írd le a véleményed? És ha már valami nem a te ízlésed szerint van, az már “negatív kritikát nem tűr”? Mert te eppen olyan jól tűröd a negatív kritikát 😂😂😂😂😂
2023. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%

Nem kérte csak kérdezett. De igen, jól tűröm. Jobban mint te!

Hol kérte a kérdező hogy foglalkozz az én véleményemmel? 😂😂😂😂

2023. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 gondoltam, ha te kéretlen véleményeket osztasz, akkor nekem is lehet. És egyáltalán nem tűröd jól. Most is itt hisztizel egy olyan dolgon, ami 2023ban teljesen normális.
2023. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
Szó nincs hisztirol. Nem te vagy a kérdező, én az allaspontomat írtam le, amire te fejest ugrottal a koteketesbe. Nem hagyom magam, akár milyen világot is élünk. Ez az én véleményem, fogadd el ezt is úgy mint a pozitív kommenteket.
2023. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
#9 de senki nem kérte az álláspontod. Ha meg keres nélkül kritizálsz embereket, akkor ugyanolyan nyitottsággal fogadd a téged érő kritikát.
2023. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!