Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Köztetek olyan akinek 12 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek olyan akinek 12 fős esküvői menüje lesz? rajtam kívül illetve milyen ételek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 15:50
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat 12 fogásosra gondoltam
2023. okt. 24. 15:50
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

A 12 fő jobban tetszene. Nekem 4 ismerősöm lenne ott max, bőven elég.


A 12 fogás kicsit sok, akkor már okosabb svédasztalos ("smorgasbord") módszerrel kérni.

2023. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg.. Hogy jön az ki? Királyi esküvőn sincs ennyi étel 😅


Én is inkább javaslom a svéd asztalt. De azért leírod milyen ételek lesznek? 😁

2023. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez rengeteg, 12 fogásos vacsorája még Mészároséknak sem volt. Mert ennyit senki nem eszik.

Már ha jól használod a fogás szót. De szerintem te nem fogásra gondoltál, hanem arra, hogy 12 féle étel lesz.

Mert a fogás pl. a leves(ek), az előételek, a főétel, a desszert. Ha van leves, főétel és desszert az három fogás. Függetlenül attól, hogy mondjuk kétféle leves és ötféle főétel van.

2023. okt. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:
72%

Az én esküvőmön 7 fogás volt és az is bőven elég volt.


Előétel, leves, sülthúsos főétel (kacsa, pulyka, stb) körettel, savanyúsággal, utána marhapörkölt volt nokedlivel, utána töltött káposzta, utána fagyikehely, aztán sütemények és torta.


Elárulod nekünk, hogy mi az a 12 fogás?

2023. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg. A fele megmarad majd.
2023. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!