Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő lemondás 1 hónappal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő lemondás 1 hónappal a nagy nap előtt egy kapcsolati válság közepén?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva lenne az esküvőnk, azonban engem a hideg is kiráz ha rá gondolok. Én kis esküvőt szerettem volna, szűk családi körben, de egyszerűen elmentünk egymás mellett párommal a szervezés terén. Időközben jött egy családi trauma is ami miatt egyikünk sem tudott teljes mértékben a szervezésre koncentrálni, de ezek mellett a kapcsolatunkra sem. Én teljesen beijedtem az egésztől, első komoly kapcsolatom, csak vele voltam együtt szexuálisan, és még az is megkérdőjeleződött bennem, hogy egyáltalán ilyen életet szeretnék-e. Félek, hogy majd egyszer szeretném mással is kipróbálni, de szeretem a páromat és vele képzeltem el az életemet. Egyszerűen össze vagyok zavarodva, hiszen szeretem őt, de a tapasztalat hiány nagyon zavar. Ilyen érzésekkel nem tudnék oltár elé vonulni, hiszen nem csak a kapcsolat, hanem minden külső tényező beszürkíti ezt a napot. Mit csináljak? Amikor páromnak mondtam, hogy félek akkor csak annyit mondott rá, hogy úgy sem változik semmi az esküvővel.


25/N



2023. nov. 1. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Mondd le okvetlen. Ha téged másokkal való szex/csók/randi érdekel esküvő előtt az nagyon nem jó jel. Természetesen szereted, de nem vagy szerelmes. Akkor meg minek mennél hozzá?
2023. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Mondd le. Én is az első páromhoz mentem hozzá, de fel se merült bennem az, amit te leírtál sem az esküvő előtt, sem azután.
2023. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz! Beszélj vele erről, és mond hogy szereted de nem tudnád vele leélni az életed. Vonz egy másik férfival a szex. Ennyi!
2023. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint a szerelem egy időt után átalakul szeretetté, a rózsaszín köd nem fenntartható hosszú évekig (jelen esetben 9 évig). Első nagy szerelmem volt az illető, de még mindig nagyon szeretem. Azonban félek, ha lemondom, akkor azzal együtt el is veszítem, de nem érzem lelkileg ezt tisztának. Lehet rosszkor, rossz időben jöttünk össze. Tudom, hogyha nem tartjuk meg, akkor párom össze fog törni.
2023. nov. 1. 16:21
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Össze. Így viszont magadat teszed tönkre. Bele fogsz betegedni. Ne csináld!
2023. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezt nem tudjátok megbeszélni, az egyértelmű jele annak, hogy rossz ötlet a házasság.
2023. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

4#:


Oké, hogy szereted, de az nem,hogy házasság előtt más pasik járnak a fejedben. Szerinted házasság után nem fognak? Nem lesz minimum egy olyan pasi, akiért megfogsz őrülni, akkor mi lesz megcsalod a férjed, vagy inkább elválsz?

2023. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
#4 gondolataink teremtik a valóságunkat. Ha így állsz hozzá, akkor ne is csodálkozz rajta, hogy ezt kapod.
2023. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Fiatal vagy, gondolom a párod is, és habár a szakítás jelen körülmények között fájdalmas lenne, az talán még rosszabb, ha bizonytalan alapokra épül az életetek.


A volt férjem is kiborult, mikor az elviselhetetlen dolgai miatt szakítottam, mondhatni összetört, de nem tehettem mást, nyilván a saját boldogságomat nem helyezhetem másé mögé.

2023. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
ne lemond hanem szervezd át 1 évvel későbbre hivatkozva a traumára és a párkapcsolati válságra
2023. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!