Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen úgy egy esküvő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen úgy egy esküvő, hogy már van egy kicsi gyereketek?

Figyelt kérdés
Lagzis esküvőre gondoltam.
dec. 13. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Mire gondolsz pontosan, és mekkora gyerekről van szó? Nálam nem ilyen eset volt, de voltam olyan lagzikon, ahol ez volt a helyzet. Barátnőm pl. nem vitte a közel 1 éves gyermekét, az ugye pont az a kor, ahol még nem fogja fel a gyerek, mi van, viszont már mozgékony, nincs el hosszasan babakocsiban, kézben, kúszni-mászni, esetleg totyogni összevissza meg nem lehet egy házasságkötő teremben, lagziban. Voltam olyan lagziban is, ahol közeli hozzátartozó vitte a kb. fél éves kisbabáját (nem tudta volna kire bízni, ill. nem is akarta), itt besegítettek a szülőknek a rokonok is, hol ez tologatta, fogta, hol az, anyukának volt lehetősége elvonulni a lagziban szoptatni, altatni. Pár éves gyereket már be lehet vonni, nyilván szükség van rá, hogy nagyszülők/nagynénik/barátok besegítsenek, amikor kell.
dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Úgy értve, hogy a kicsi gyerek szülei házasodnak? Az én kislányom 2 éves volt az esküvőnkön. Anyukám és nagymamám voltak vele végig a ceremónia és vacsora alatt, így nem jelentett nekünk több feladatot annál, mintha valamelyik vendég gyereke lett volna 😀 Ha ezt így nem tudtuk volna családilag megoldani akkor valószínűleg nem tartunk estébe nyúló esküvőt csak polgárit, és arra a néhány órára babysittert fogadtunk volna amíg haza nem érünk.
dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Számíts arra, hogy páran ( főleg idősebbek) azt fogják gondolni, hogy csak a gyerek miatt vesz el a pasid). Nekem 2 barátnőm is így járt, eléggé összesúgtak a vén szatyor rokonok a hátuk mögött. Ettől függetlenül semmi extra. Csak maximum a figyelmetek nem lesz 100% az esküvőn, ha a gyerek is ott van, és őt kell pesztrálni, ha annyira kicsi akkor etetni, pelenkázni stb. Ha nagyobbacska akkor meg arra figyelni hogy ne csináljon bajt. Pl az egyik barátnőmnek a kisfia rádobta a tortáját a menyasszonyi ruhás anyukájára.
dec. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!