Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az eskuvöt a lanyos csaladnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eskuvöt a lanyos csaladnak kell fizetni?

Figyelt kérdés
A ferjemnek van egy felnott lanya. 23 eves es eljegyezte a parja. A ferjemmel 15 eve vagyunk hazasok es kozos kasszan vagyunk. A ferjem lanya az apjanak mar elore leszogezte, hogy remeli h par milliot ad az eskuvobe, mert nekik nincs penzuk. Hozzatennem lakast kaptak nemregen amiben elnek a parjaval. Szoval nem gondolom, hogy az elauvojuket nekunk kellene allni. Es azt mondtam a ferjemnek majd akkor hazasodjanak ha meglesz ra a penzuk. A ferjem rosszul erzi magat, mert a lanya zsarolja lelkileg , hogy ezt a lany szulei szoktak fizetni eshogy nem akar segiteni neki az apja. Szoval kerdem en, rosszul kell magat ereznie azert , mert nem akar tobb milliot beinvisztalni a lanya eskuvojebe? Evekig a lanya lakasara gyujtott, hogy ne kelljen alberletben elnie.nem gondolom, hogy barmit is kellene fizetnunk az elkuvojukbe.
jan. 1. 13:28
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, apuka novesszen már tokot.
jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyedül fizettük az esküvőt. Se az én családom, se a férjem családja nem járult hozzá. Természetesen kaptunk nászajándék gyanánt pénzt mindkét csaladtól. Egy jelképes összeget. De egyikünk családja sem állt úgy anyagilag, hogy fizessék a csinnadrattát, mert mi azt szeretnénk. Szerintem ez abszolút nem elvárható, egyik házasodni vágyó családjától sem.
jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nyilvan egy nagyobb osszeget fognak kapni naszajandekkent es szerintem ez elegendo reszunkrol az eskuvovel kapcsolatban.
jan. 1. 13:36
 4/43 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit el van kényeztetve a kislany.
jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

A a jegyes par fizet szeritem ez a gyakoribb legalabbis az en ismerettségi koromben

B a szulok kozosen de hogy csak a lany szulei olyat meg nem halottam🙂

jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
alapból nem költenék milliókat az esküvőre. A lány mennyit ad bele? Ha semennyit, akkor épp annyit is várjon cserébe.
jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
10%
Attól függ mennyire engedheti meg apuka. Szerintem az tök furán veszi ki magát, ha a szülőknek sok pénze van, pláne annyi, hogy lakást is adnak a gyereknek, ebbe meg nem szállnak be. Mondom ezt úgy, hogy nekem nem segítettek a szüleim ilyenekben. De én biztos megtenném majd a gyerekemnek, ha olyan anyagi helyzetem lesz akkor.
jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg 100%-ban a férfinak kéne fizetni, pláne, hogy a nő családjától kapott lakásban laknak.Mire jó az a "férfi", ha semmit nem képes letenni az asztalra?
jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
14:47 es enis igy gondolom
jan. 1. 15:28
 10/43 anonim ***** válasza:
83%
De akkor a menyasszony táncból jövő pénz legyen apué...
jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!