Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pest megyében keresünk esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simonnóra kérdése:

Pest megyében keresünk esküvő helyszínt augusztusra szállással, valami középkategóriásat. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

jan. 5. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy mi számít középkategóriásnak, azt nem tudom, de ahol szolgáltatóként már jártam és tetszett, vagy kollégáktól jókat hallok róla:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]


Hátha beleszerettek valamelyikbe! :)

jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagykovácsi Tisza-Teleki kastély, van hozzá panzió is
jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztrilich Pál cserkészpark
jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esküvői fotósként / videósként mondom, hogy a Deák udvarház nem középkategóriás, a Teleki kastély szintúgy nem, és nagyon kicsi az esély, hogy augusztusi időpontra még legyen szabad hétvégéjük. A Nádas már inkább középkategória, legalábbis ami a látványt illeti, de már oda is csak mázlisan lesz szerintem időpont. Legalábbis az értelmes szolgáltatók egy évre előre elkelnek, legalábbis fotó-videó-DJ-CM vonalon mindenképpen.
jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi most nyáron voltunk egy esküvőn Szigetszentmártonban a Duna parton. Marha jó volt: martonicsarda.hu / Van szállásuk is.
jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz (5), nagyszerű volt ott!
febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!