Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Helytelen, ha egy esküvőn nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytelen, ha egy esküvőn nem mulatós zene megy?

Figyelt kérdés

jan. 9. 22:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen kérdéseket miféle debilek írják ki, de most komolyan???


Unokabátyám esküvőjén hakni szintetizátor zenész lett elhívva, és régi örökzöld magyar slágereket adott elő. 100%-on volt a hangulat. A mulatóst hagyd meg a romáknak.

jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Az esküvő elvileg a párról szól, nem arról, hogy a vendégek milyen zenét szeretnének hallgatni.
jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Minden esküvő más. Nem lehet olyat mondani, hogy vmi helytelen mert nem ment a tánc alatt. Mindenkinek más az ízlése.
jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

#2

Azért csak mértékkel.

Bár az is egy megoldás, hogy az ifjú pár mulat, a vendégek meg magukat unva ülnek és lesnek ki a fejükből.

jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Ja, pl a Csókkirály, a Hit the road Jack, a Mambo number 5 pl pont azok a számok amik lehozzák az embereket a táncparkettről...
jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó két esküvőn ahol voltam, egyik helyen sem volt mulatós zene. Szerencsére. Senki nem hiányolta, inkább hálát adtunk.
jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a mulatóst, jó gagyivá teszi az alkalmat, még ha minden izléses is lenne egyébként. Szerintem olyan zene legyen amit ti szetettek. A szintetizátor zenész is béna.
jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak aszerint helytelen, aki arra akar bulizni más kontójára.

Mi a saját ízlésünk szerint és a vendégsereg 80%-ának terveztünk zenét, Dj keverte a 80-90-es évek számait. Hajnal 5-ig tartott a buli, imádtam.

jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem tetszik a zene akkor nem táncolok. Tök mindegy hogy mulatós vagy sláger zenék, egy a lényeg! Annyit kell inni hogy jól érezd magad mert azért mész, nemde?
jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ott szarom le mi helyes és mi helytelen :D Nálunk nem lesz mulatós, pedig amúgy az is vicces tud lenni, de nem a mi stílusunk. Sőt, nem lesz se templom, se kikérő, se csokordobás, se menyecsketánc, se elrablás, de szerintem nem is a szüleink fognak oltárhoz vezetni. Aki ezen problémázik, az ne jöjjön el. De nem is értem, miért zavarja az embereket az ilyen dolog, azért jobban lehet táncolni pl a 90-es évek pop zenéire, mint a mulatósra, és amúgy is az a lényeg nekik, hogy egy szerettük megházasodik, na meg legyen jó kaja és pia akkor elvannak bármilyen zenével :D
jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!