Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Így menni esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így menni esküvőre?

Figyelt kérdés

Voltatok már számotokra annyira idegen emberek esküvőjén, hogy még nem is láttátok a párt?

Gondolkoztam, hogy filmekben gyakori, hogy nem ismerik a kísérők őket, de szerintem tök kínos, meg úgy minek legyek ott random embereknek a "legjobb" napján?

Biztos az én hülyeségem, nem tudom, de valahogy engem idegenek esküvője konkrétan csak nem érdekel, velem van a baj?😀


jan. 10. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen esküvőn, annyira nem volt rossz, de valóigaz, hogy ha a párod elvegyül az ismerősei közt, akkor gci unalmassá tud válni.
jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem kötelező részt venned.

A mi esküvőnkön a férjem tanújának a barátnőjét ott az esküvő előtt láttuk először, mikor értünk jöttek, hogy elvigyenek a házasságkötő terembe. Össze is vesztek a kocsiban, a csaj ki akart szállni:)) Az, hogy idegen volt, szerintem senkinek nem volt gáz.

jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
VOltam és jó volt az esküvő.
jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék így, mert táncolós, barátkozós vagyok, tuti lenne legalább egy ember, akivel ott jóban lennék :D
jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy az akkor barátom egyik haverjának volt esküvője. Esküvő előtt kb. egyszer összefutottunk velük az utcán. Szóval nem igazán ismertem őket, egyszer találkoztunk.

100-120-an voltunk kb., szóval nem nézett rám furán senki, ilyen szempontból kínos nem volt. Viszont csak az akkori páromat ismertem az egész társaságból, ráadásul nem magyarok mellé ültettek minket, barátom beszélgetett velük, de ők nem voltak hajlandóak angolul megszólalni... :/

jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Érdemes elmenni, hátha meg tudod dugni az egyik koszorús lányt.
jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam őket, egyszer, futólag :D Jó buli volt amúgy, nem bánom, hogy elmentem.
jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk többször is így, hogy vagy én vagy a férjem nem nem ismerte a párt mert a másikunk munkatársa/távoli rokona volt. Ez tipikusan nagyobb esküvőkön volt, ahol a saját családunk/baráti körünk kapott külön asztalt, ahol tök jól elvoltunk.

Egyrészről értelek, mert nekem is nagyon fura volt a párnak a saját esküvőjükön bemutatkozni; másrésszt viszont aki ilyen nagy esküvőt szervez, távolabbi ismerősökkel, annak ezt is számításba kell venni, hogy nem illik embereket pár nélkül hívni, ezért lesznek olyanok az esküvőjükön, akiket nem ismernek.

jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, a gimis baratom tavoli rokonanak az eskuvoje. Jol ereztem magam, a kozelebbi csaladjat mar ismertem (evek ota egyutt voltunk). Aztan covid alatt a mostmar ferjem (akkor meg csak par honapja voltunk egyutt) unokatestverenek eskuvoje, ugy hivtak meg, hogy nem is ismertek. Szinten ismertem a parom kozelebbi csaladjat, odaultunk hozzajuk.
jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha közeli hozzátartozókhoz szokás ülni ilyenkor, rosszabb a helyzet, mint gondoltam..🥹
jan. 11. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!