Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Különleges, exkluzív esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges, exkluzív esküvői helyszín 60 főre?

Figyelt kérdés

Különleges esküvői helyszín keresek 55-60 főre a Balaton és a keleti országhatár közötti országrészen bárhol. Végigböngésztem az internetet, a tipikus esküvői helyszíneket mind ismerem. Olyan javaslatokra, megoldásokra lennék kíváncsi, ami nem szokványos, vagy nem tipikusan esküvői helyszín, így még nem bukkantam rá. Olyan étterem, borbirtok, kúria, ami nem hirdeti magát még esküvői helyszínként, vagy amire nem gondolna az ember?

A Hilltop Borbirtok, a Daalarna Garden és a Forgách kastély stílusa egyaránt nagyon tetszett, de sajnos 60-65 fővel túl alacsony a létszám ezekhez.

Tudnátok ajánlani más helyszíneket? Költségvetés szempontjából bármi szóba jöhet.


Köszönöm előre is!



jan. 27. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahol fotóztam már esküvőt és tetszett:

Hubertus Fogadó - Gézaháza ( [link]

Szélrózsa Birtok - Dunaföldvár ( [link]

Deák Udvarház - Kakucs ( [link]

Beck's Borveranda - Palkonya ( [link]

Ebner Pincészet - Mozsgó ( [link]

Grandior Borbistro - Villány ( [link]

Takler Kúria - Szekszárd ( [link]

Fritz Birtok - Szekszárd ( [link]

Erzsébet Nagy Szálloda - Paks ( [link]

Gálffy Birtok - Bogád ( [link]

Egri Korona Borház ( [link]

Ökopark Bükkösd ( [link]

Bodri Pincészet - Szekszárd ( [link]


Hirtelen ezek jutottak eszembe, amit szívesen mernék is ajánlani, illetve idén lesz egy esküvőm a Csali Szőlőbirtokon (ez Szigligeten van), itt még nem voltam de a pár el volt ájulva tőle, szóval egy ránézést megér. Ha írsz egy privátot, a fenti helyszínek nagy részéről tudok mutatni ott készült esküvős anyagot, hátha segít. :)

jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a Hilltopnál gyönyörű a panoráma, az étteremből is látszik az egész Dunakanyar.
jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Relatíve klasszikus helyszín, érdemi földrajzi adottság nélkül, de építészetileg, hangulatban, konyhában és exkluzivitásban nagyon erős a turai kastély.
jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, megnézem az összes javaslatot!


Olyan helyszín is szóba jöhet esetleg, ahol különleges környezet, vagy szép kilátás van, és telepíthető víztiszta rendezvénysátor az esküvő idejére. Az elképzeléseinkhez ez áll a legközelebb: https://www.youtube.com/watch?v=ILx4wGljDnE

jan. 28. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólásomból kimaradt, de Villa Bogart-nak is ilyen üveg teteje van, az is elég hangulatos: [link]
jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Turai kastély.
jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg, bár itt nem voltam, de elég jól néz ki:

[link]

jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire számít "nem szokványosnak", de jó szívvel ajánlom Visegrádot.

[link]

Nekünk a palotában volt a szertartás, majd a Renaissance étteremben a lagzi/lakoma, a Hotel Visegrádban a szállás másnapi wellnessszéssel (és elképesztő panorámával). Gyönyörű a környezet, segítőkészek, kedvesek, profik, és elképesztően jó az ár-érték arány. A hangulat pedig ilyen királyos-reneszánszos volt (ha vevő vagy az ilyesmire), a dekorációra nem is kellett költenünk.

(Mi 68-an voltunk).

jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!