Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pontosan miért kell egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan miért kell egy év egy esküvő megszervezéséhez?

Figyelt kérdés
Vagy akár több is. Novemberben voltam az esküvő kiállításon, kérdezték a szolgáltatók, hogy mikor lesz, mondom 2025-ben, mondták akkor pont időben kezdem megszervezni...
febr. 7. 07:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
A nagy felhajtáshoz kell idő. Ha meghívsz 300 embert, templom, anyakönyvvezető, vőfély, zenekar, f@szom, azokat valóban idő összehangolni. De ha meghívsz 10 embert, utána beültök egy étterembe megkajálni, azt max. egy hónap alatt meg lehet szervezni.
febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Kései Sirató ***** válasza:
90%
Ha különleges, szép, és nagy esküvőt akarsz, akkor kell egy év. HA kicsit, akkor nem szükséges annyi idő.
febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát szervezni időigényes. Pl zenekart sem kapod meg azonnal, hanem meg kell egyeztetni, hogy neked és neki mikor jó...
febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Ja meg a rokonok is tudjanak épp elmenni hozzátok, ha messziről utaznak.

Ki tudják venni időben a szabadságot.

febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%

Persze fizetek nekik meg kaja+ szállás és nem jó.

Ez az amit ellehet nálam felejteni.

De én nem is tervezem de ha terveznèm is két tanú és kész azt go Bora Bora.

febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%

Ez csak az én személyes véleményem lesz, ne vegye senki magára, de én azt sem értem, hogy manapság (ebben az anyagias és felgyorsult világban) minek házasodik valaki?

Az csak egy papír könyörgöm, enélkül is lehet együtt élni.

Szerintem ez az egész csak arról szól, hogy a férfi vagy a nő hogyan tudná a váláskor lehúzni a másikat, vagy épp magához kötni a másikat. Minek? Tényleg! Minek házasodni? :/


UI:. Nem saját tapasztalat, de szemem az van, és látom mi folyik körülöttem sajnos, ezért van az, hogy ha lehet, akkor én inkább megpróbálnám lebeszélni az embert erről, vagy legalábbis csak elmondani a véleményemet.

febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Egyetlen fő oka van: mert aki esküvő/lagzi témában bizniszel, annak sok hónapra előre be van táblázva az év kellemesebbik része. Ha 2-3 hónappal előtte ülsz neki helyszínt, zenekart, fotóst, videóst, stb. keresni, akkor nemigen lesz lehetőséged válogatni, hanem örülsz, ha egyáltalán találsz valakit.

Mondjuk ha ezt egy esküvő kiállításon hallottad, az nyilván reklámszöveg is volt. Elvégre az nekik nem bolt, hogy csak sétálgatsz a kiállításon. Nekik az a bolt, ha aktívan nekiállsz szervezni az esküvődet.

febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

A kiállításon a szolgáltató azért mondja ezt, hogy mielőbb lefoglald őt adott napra.

Nem kell egy év. Vagy hát lehet a 300 főshöz tényleg kell, nekünk 50 fős esküvőhöz bőven elég volt 4 hónap, ami nem azt jelenti, hogy 4 hónapig aktívan kellett rajta dolgozni, hanem hogy az elején eldöntöttük, felhívtuk, megrendeltük, stb. A végén bementünk az étterembe kifizetni a kaját, 1 héttel előtte. Kb ennyi. Azért megbolondulni nem kellett benne. Teljesen kényelmesen ment minden.

febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Esküvőt megszervezni nem kell egy év, mert az önkormányzatnál simán összeadnak.

Lakodalmat, nagy bulit, mindeféle menőnek tűnő extrákkal, jó drágán, na ahhoz már hosszabb idő kell.

febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell egy év. Ez csak reklámszöveg volt.

Hagyományos esküvőt szerveztünk június végére. A tél folyamán álltunk neki, és volt étterem, fotós stb. Nem volt gond megoldani, hogy az anyakönyvvezető és a pap is ráérjen azon a napon.

Azért nem annyian házasodnak manapság, mint a '70-es években. És ma sokkal elterjedtebb a minimál esküvő (két tanús vagy nagyon szűk körű).

febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!