Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Történt már olyan csúfság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan csúfság, hogy az esküvői tanút a lakodalomba már nem hívták meg?

Figyelt kérdés
febr. 28. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Biztosan történt, bár nagyon ritka lehet az ilyesmi.
febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
En csak olyanrol hallottam hogy pont az a közjegyző nő adta a párt össze akinek viszonya volt a vőlegénnyel és amit a menyasszonyon kívül mindenki tudott. De maradtak csendben.
febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt idő, amikor nem kellett előre megjelölni a tanút, olyankor szűk körű, értsd, 2 tanús esküvőt tartottak, melyhez random járókelőket kértek meg. Simán el tudom képzelni, hogy később aztán tartottak lagzit és oda nyilván nem hívták meg az idegeneket.
febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 3-as által írt helyzetben igen, de amúgy nem nagyon, legalábbis nem hallottam még ilyenről olyan esetben hogy a tanúk, akik általában testvérek, legjobb barátok, hogy ne lennének meghívva, ellenben olyan esettel szolgálhatok hogy leánybúcsút akart szerveztetni olyanokkal akit nem hívott meg a vacsorára és a buliba (egyikük a húgom volt). Természetesen nem vállalta a húgom és eligazította merre meddig...
febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem tom, 5 éve házasodtunk, de akkor is már előre le kellett adni a tanúk adatait a hivatalban. Ne kérdezd miért. Szóval ilyen utcáról tanút berángatós sztorit egyet se ismerek, max Vegasban lehet ilyen :D


Így aztán olyat se hallottam még, hogy nem hívták meg a lagziba, de biztos volt már a történelem során.

febr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom max. elképzelni, hogy az eredeti tanú mondjuk eltörte a lábát induláskor és vis major helyzet van és másnak kell beugrani helyette, akit mondjuk a pár kevésbé ismer.

De egyébként ha van valami ünneplés az esküvő után (lagzi vagy akár csak egy ebéd/vacsora), oda a tanúkat meg szokták hívni, akkor is, ha nagyon szűk körben van.

febr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5! 5évvel ezelőtt is volt élet 😁

42 éves vagyok és kb. a gyerekkorom idejéről beszélek. Egy szóval se írtam, hogy tegnap.

#3

febr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A #3-as által felvázolt esetben értem és világos, amúgy viszont nem.Az ember olyat kér fel tanúnak,akivel azért olyan a viszony szerintem.
márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!