Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tengerparti szimbolikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tengerparti szimbolikus esküvőt szeretnénk Horvátországban vagy Szlovéniában, aki jártas a témában tudna segíteni?

Figyelt kérdés
15, nagyon max 20 fő lenne, szeptember végén/október elején, hogy a fő szezon lemenjen. Egy szép apartmant bérelnénk ki, és ott a tengerparton lenne a szimbolikus esküvő, csak egy boldogságkapu, székek, fotós, szertartásvezető kellene. Utána pedig nyaralásba csapna át. Ehhez nem hiszem, hogy szükség lenne drágán esküvő szervezőkre, tudnátok tippeket adni, hol lehet ilyeneket intézni? Főleg a szertartásvezető-boldogságkapu-székek amik kardinálisak, a többit (fotóst, torta, sütik, virágok) egyszerűbb megszervezni.

márc. 28. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem
márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy az anyakönyvvezető előtt itthon aláírnátok előtte és külföldön csak egy szertartás lenne a családdal? Ha a hivatalos dolgok lemennek itthon, akkor sokkal egyszerűbb a szervezés.
márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam ilyenben, végül nem így intéztük, ezért nem tudok benne segíteni. 2 dolog, hogy az a 15-20 vendég vajon mind lelkesen kiutazik? Kétlem. Sokan le szokták fújni az esküvői meghívást, főleg ha fizetni kell a külföldre utazást. Ha fedezitek nekik a szállást, utazást, akkor nagyobb eséllyel jönnek. De senki se akar 2 éjszakáért ennyit utazni, lehet sokan ottmaradnának nyaralni akkor már, nehogy egy szálláson maradj a naszútón, költözzetek másikba férjeddel. Meg a másik, hogy bár megfizethetőnek hangzik ez, azért szólok, rohadt drága ám a boldogságkapu meg a szertartásvezető. Rohadt drága. Lehet sajnálni fogjátok rá, és mást szerveztek majd inkább.
márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Összességében ezek annyit nem adnak szerintem hozzá a házasságkötéshez mint amennyire irreálisan sokba kerül. Én megtartanám azzal a pár emberrel itthon, aztán amit a külföldi hacacáréra meg minden ezzel járó dologra költenénk, abból inkább a nászútra húznánk rá még egy hetet.
márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Jo ötlet, de nem olyan olcsó ez mint ahogyan hangzik. És nem értem miért lenne szimbolikus. Szertartásvezető tehát anyakönyvvezető nem szimbolikus esküvőt csinál tudtommal, bár lehet hogy valamiről lemaradtam.

Ha ott házasodtak azt a hitellel kell leszervezni akik ilyeneket csinálnak. Mert hacsak nem mondent te szervezel akkor ők fognak szolgáltatni boldogságkaput, székeket, fotóst ha keritek (azt suerintem kulön is szervezhettek) stb. De ez elég drágának hangzik nekem is a repulőjegyekkel együtt. Ha nekem.vendegnek kellene ilyesmit fizetnem nem mennék nem szeretem Horvátországot. Csak akkor mennék ha fizetnek a hotelt és a repülőjegyemet.


Nem kötekedni szeretnék, de ha találsz is olyan céget akik berbeadnak székeket és kaput, akkor is kell valamilyen tengerpart amit bem tudom.hogy hogyan fogsz megvalósítási. Hiszen nem sajátíthatsz ki egy részt a pártból engedély nélkül. Erre vannak a hotelek, akiknek van "saját" partjuk. Így visszakanyarodunk ahhoz, hogy a hotel fogja neked ezt megszervezni, náluk kell időpontot foglalni.

Ezután hazaterve honosítani kell a papírokat.

Egy otthoni lagzi pénz rámegy, de legalább meglesz a nászút is egyben.

márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Közel tíz éve járok Horvátországba és Szlovéniába esküvői kreatívokat fotózni, de ha szertartás is kell akkor én ezt mindenképpen szervezőre bíznám (akár helyi, akár hazai), mert, ahogy előttem is írják, szerintem nem annyi a történet, hogy viszel magaddal asztalt, kaput, széket és azt tetszőleges helyen kirakod, bár tudok olyan partszakaszt, pl. Pag szigeten, ahol szerintem senki meg sem kérdezné, hogy mit csinálsz (mi is fotóztunk ott boldogságkapuval, igaz násznép nélkül), de szerintem ez így lutri. Ha konkrét kérdésed van, írj privátot, szívesen válaszolok/segítek ha tudok akár helyszíntippekkel vagy hasonló. Egyébként ha a tengerpart a cél, akkor én valamelyik horvát szigetet nézném ki, nekem Piran nem annyira tetszett.
márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember végén október elején azért már nem biztos,hogy az az igazi tengerpartis idő lesz.Illetve igen, benne van a pakliban, főleg,ha a vendégeknek maguknak kell állni az utazást és a szállást,hogy végül alig megy el valaki, aztán hoppon maradtok...ahhoz ez sztem túl drága.
márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szép és jó, de nehezen kivitelezhető, főleg a násznép. Tapasztalat, hogy sokan a szomszéd megyébe is szájhúzva mennek esküvőre, nem ám külföldre. Ha csak nem vagytok nagyon pénzes és rugalmas família, akkor nehéz kivitelezni. Általában a meghívottak közül az utolsó pillanatban mondja le 2-3 pár.

Akkor már úgy csinálnám, hogy itthon násznéppel aláírtok, egy kaja, esetleg kisebb bulika, a tengerpartira meg vannak erre szakosodott esküvő szervező cégek, és akkor oda elmentek ketten,akár valami exkluzívabb helyre és ott letudjátok a nászutat is.

ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
"Szimbolikus" esküvőben nem vagyok jártas, viszont rendes, törvényes külföldiben igen, mivel mindkettőm külföldön köttetett, de ott élőként, helyi vőlegénnyel. Szerintem az ilyen bohóckodásra inged-tangád rámenne (főleg az ilyen kamuesküvőt celebráló sarlatánokkal...) + a vendégeid költségeivel. Merthogy senki nem fog kimenni saját költségén, elvárnák hogy ti fizessétek.
ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gondolt bele a kérdező. Egyszerűnek hangzó csak egy boldogsagkapu és a székek, csak egy tengerpart elfoglalása 2 órára, csak 15 fő eljuttatása itthonról a tengerpartra....
ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!