Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megvettetek az esküvői ruhát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvettetek az esküvői ruhát?

Figyelt kérdés
Vagy bereltetek? Könnyű eladni utána ha megvetted?
ápr. 21. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Én kínaiban vettem, ott 20-30-ért már lehet elég szépet kapni. Még nem próbáltam eladni.
ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem volt megvenni, csak bérlés.
ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mennyibe került a bérlés? Ahogy néztem 300-350 között van. Megvenni a ruhát kb 400-450 lenne. És ha utána el tudom adni sokkal jobban járok
ápr. 21. 18:59
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudod eladni. Vagyis talán eltudod az eredeti ár töredékéért. Nézd meg a marketplacet vagy a vintidet, sz_rásig vannak esküvői ruhákkal. Persze lehet mázlid lesz és valaki pont a te ruhádba szeret bele, de lehet hirdetheted éveken át.

Ha nem akarod megtartani, akkor jobban jársz a bérléssel.

ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Bérlem, de ismerősünknek szalonja van, így sokkal barátibb áron tudom bérelni.

Ha nem lenne, akkor lehet, hogy venném, mivel nem a nagy ruhák tetszenek, hanem az egyszerűbbek, azok meg nem ilyen horror áron vannak.

ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudod eladni. A legjobb ha egy olyan "alap" ruhát veszel amit utána alkalmi ruhaként is tudsz hasznosítani és azt tuningoltatod fel egy jó varrónővel esküvői stílusra. A lagzi után leveszi róla a csipke nagy részét és marad egy elegáns női ruhád amit színházba, bálba, vagy más eseményre is fel tudsz majd venni.
ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Béreltem.
ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kinéztem egy egyszerűbb ruhát és megvarrattam kis változtatással. Így nem féltettem és tized áron megvolt. A nagyobb ruhákkal az a baj, higy eladásnál egy kis részlet vagy nem egyező méret is elég ahhoz, pont amiatt ne vegyék még. Nehéz pint olyan méretű és stílusú menyasszonyt kifogni, aki használtan akar venni ruhát, szóval sok dolognak kell egyszerre együtt állnia, hogy el tudd adni (és akkor is nagy veszteséggel).

Sima alkalmi ruhát el lehet passzolni vagy használni tovább, ahogy már írták. Ha abroncsos hercegnős ruhát akarsz, akkor szinte biztosan nem lesz anyagilag pozitív a vége.

ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Vettük. Bérlést 200 alatt nem találtunk. A ruha meg igazítással együtt került 90-be. Bár eladni tényleg a lehetetlen kategória. Most ott lóg a saját zsákjában felakasztva a falnál, mert hosszra nem fér a szekrénybe, az abroncs meg külön a szekrényben van.
ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Varrattam, így volt 210 ezer (6 évvel ezelőtt). Nem próbáltam eladni, pont azok miatt az okok miatt, amit fentebb többen írtak. De mégis így akartam, hogy varratni, így olyan üde, olyan "friss" volt az egész, a csipke, a tüll... Most ruhazsákban lóg a szekrényben.
ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!