Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasság azonos vezetéknévvel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság azonos vezetéknévvel, névfelvétel?

Figyelt kérdés

Biztos van sok ilyen, csak most nekem az ismerősi körömben először tűnt fel, hogy egy eljegyzett párnak azonos a vezetékneve. Gondolom, ilyen esetben nem szokták felvenni a nők a párjuk nevét, de mégis kíváncsi vagyok, hogy ilyen esetben is ugyanazok a névfelvétel szabályai?

Mivel nagyon gyakori vezetéknévről van szó, a Tóth az, szóval ebben az esetben Tóthné Tóth lehetne a feleség? Ismertek olyat, aki ezt így ilyen formában bevállalta?


ápr. 21. 22:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak épp az összes igazolványt lecseréltetnék :-D

Amúgy a Tóthné Tóth meg akár vicces is lehet, én be is vállalnám... mondjuk mi ilyen dinkák vagyunk a párommal :-D

ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!