Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Épp nem leszünk 30-an, felesle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épp nem leszünk 30-an, felesleges a vőfély,nem? Hogy legyen alacsony létszámmal?

Figyelt kérdés
Ez a 27 fő baromi kevés. De pont annyi,hogy egy osztályteremnyi emberről van szó. Így hangosan de nem kiabálva kell navigálnunk őket.

máj. 6. 02:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%

Az ifjú házaspárnak nem feladata, hogy levezényelje a saját esküvőjükrt. Ők az ünnepeltek.

A vőfély figyel oda mindenre, a zenére, hogy mi mi után következik, szórakoztatja a vendégeket, mókával, játékkal.

máj. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
20%

[link]


A 25 főtől pont ideális.

máj. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Anita Esküvő ***** válasza:
90%
Szerintem jobb, ha van vőfély/ceremóniamester. Sokan alábecsülik a feladatot. Néha olyan váratlan problémákat is meg kell oldaniuk ügyesen a háttérben, amiről aztán nem tud senki és azt hiszi a násznép minden magától ilyen gördülékeny a rendezvényen. Karmester nélkül nem igazi a koncert.
máj. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
68%
Koncert, b+... ez úgy hangzik, mintha az esküvő valamiféle előadás lenne a nyilvánosság számára. Ezek után totálisan megértem azokat, akik a 4 fős esküvő mellett teszik le a voksukat.
máj. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet megkerni 2 embert hogy figyeljenek oda az időpontokra? Lehetőleg olyat aki nem iszik mindig van olyan. Engem inkább az zavarna hogy összehívom a legszűkebb kört, tényleg csak a család, barát, és ott lesz egy vadidegen.

Rosszabb ha még szórakoztatni is próbál a hülye versekkel, játékokkal. Én is a ceremoniamesterre szavaznék ha már muszály valakit.

máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

26an voltunk mi is, teljesen felesleges lett volna. Csak beültünk étterembe, nem ordított a zene, az a pár ember az asztal végéig tovább adta az infót. De alapból félkörívben volt az asztal, így mi is középről a 2 végére tudtunk simán szólni. Tánc meg egyéb nem volt. A kaját, tortát, innivalókat rendezték a pincérek. Egyéb dolog meg nem volt, hogy rendezni kellett volna, vagy felvezetni, vagy akármi.

Tesóméknak 120-140fős volt, na oda igen, kellett. (Az más kérdés, hogy egy szavát se értette senki, olyan tájszólással beszélt. 🤣)

máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
37%
Ceremóniamestert válassz, a vőfélyek 90%-a szakmaiatlan, vállalhatatlan.
máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak 30-an voltak, felesleges a hoppmester, játékokat ti is ki tudtok találni. Már ha egyáltalán vevő rá a násznép. Nálunk többnyire idősek voltak, mivel elöregedő a család, nem volt ki miatt strapálni magunkat.
máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%

Kb. 50 fős esküvőn is voltam, ahol nem volt se vőfély, se hoppmester, mégis minden jól működött. Ott a menyasszony testvére tartotta kézben az eseményeket, de nem volt se sok program, se sok szolgálatót sem, amit olyan nagyon koordinálni kellett volna. Az egyik legjobb esküvő volt, ahol voltam. Ha a násznép jófej emberekből áll, nincs családi feszkó, nincs túlszabályozva programokkal, akkor nem is kell túlvariálni.

Szerintem 27 főnél sem kell feltétlen vőfély/cm. Meg szerintem irreálisan drága is ennyi emberhez....

máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Kései Sirató ***** válasza:
72%

Én nem hívnék vőfélyt, megkérnék egy rokont, vagy barátot, hogy tartsa kézben a dolgot. Nálunk 60 vendég volt és nem volt vőfély, az unokatestvérem ingyen megoldotta.

Olyan irreális árak vannak, hogy ezen nem is gondolkodnék, teljesen felesleges.

máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!