Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha valaki nagy pocakkal megy férjhez?

Figyelt kérdés
Jelenleg 19 hetes terhes vagyok és most találtuk ki hogy mégis tartsuk meg az esküvőt, tehát mire összejön tuti nagy lesz a poci. Nektek mi a véleményetek róla ha ilyen párt láttok?
máj. 17. 08:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy biztos a gyerek miatt házasodnak. Amúgy még nem mindegy ki mit gondol?
máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%

Én félidős terhes voltam az esküvőnkön. Ja, és tervezett baba, nem véletlenül csúszott be.

Ne azzal foglalkozz, más mit mond! Amúgy meg, szerintem kb. már semmi nem kuriózum, vannak olyan párok is, akik már meglévő gyerek(ek) mellett házasodnak, és nem ritka manapság az sem, hogy vannak gyerekek, de esküvőt nem tervez a pár.

máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Furcsa egy világban élünk. Ahhoz elég nagy vagy, hogy házasodj meg gyereket csinálj, de ahhoz nem, hogy leszard mások véleményét?
máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, őszintén?

Nyilván először mindenkiben az a gondolat fordul meg, hogy "becsúszott" a gyerek és gyorsan házasodniuk kell.


De manapság már, ahogy a #2 is írta, nem számít nagy dolognak.

Akok ismernek és szeretnek titeket, úgyis tudják mi a helyzet.

Az idegenek véleménye meg kit érdekel?


Amúgy sok boldogságot! 😊

máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Isnerek akik inkább eltolták későbbre pont ezér.
máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

Logikusan azért jó ötlet, mert a szülés után már évekig el lesztek foglalva a gyerekkel, meg lesz sok más költség.



Azt nem hiszem, hogy itt a shotgum wedding dolog lenne, mert azt még korábban szokták, amikor még nincs pocak, konzervatívabb közegekben, amiatt hogy a menyasszony jó nevét védjék.

De az átlag pároknál már ritka az, aki szûzen házasodik.

A legtöbb pár már amúgyis nem hogy szexel, de évek óta együtt él, mielőtt esküvő lenne a láthatáron.

És sokan vállalnak gyereket házasság nélkül is.



Szóval szerintem nincs vele semmi baj.

máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%

Én nem házasodnék terhesen, mert egyrészt macerás: az ember fáradékony, esetleg rosszul van, nehéz a pocak, dagad a láb, nehéz visszatartani a pisit, stb. A hátam közepére nem kívánnék egy esküvőt így. Másrészt (tudom, felszínesség kicsit), de menyasszonyként szeretnék szép lenni és számomra a terhesen nem szép egy nő.

Ha becsúszott a gyerek házasság előtt, akkor max. összeiratkoznék gyorsan a párommal, de nem tartanék esküvőt, max. később.

Egyébként semmit nem gondolok, ha más nagy pocakkal megy férjhez. Pláne, ha közel áll hozzám az illető, akkor örülök a boldogságuknak.

máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
A mostani rendszerben azt,hogy csak a CSOK miatt házasodtok össze.
máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
61%
Én így házasodtam, de mi amúgy is azt beszéltük meg, hogy csak a gyerek miatt házaaodunk, ha nem jön össze a baba, akkor nem. Babás esküvőt akartam amúgy, tehát, hogy már a fiam is ott legyen, de végül a babaváró miatt terhesen tartottuk meg. 9 fős kis esküvő volt.
máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Magánügynek tartom és örvendek, ha nem hívnak esküvőre, mert csak nyűg nekem az ilyesmi.
máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!