Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért kuldozgeti az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kuldozgeti az esküvő helyszíneket, ha megse kérte a kezem?? Idegesit

Figyelt kérdés

A baratom mar napok ota arrol beszel milyen lagzit kellene csinalni es kuldozgeti a helyszineket.


Igen, beszeltunk mar arrol, hogy szeretnénk hazasodni, szeretnem ha eljegyezne stb. De ez meg nem tortent meg, nem kerte meg a kezem. Pedig mar nem egy honapja beszeltunk errol.

Viszont felidegesit azzal, hogy a nem létező a közelben se levo eskuvorol beszel.

Nem tudok ezzel foglakozni es nem is akarok amig nem ker meg.


Elmondtam neki is, hogy minek kuldozget helyszint es kinek lesz eskuvoje?? Erre megsertodott es ram nyomta a telefont, hogy jol van senkinek.


Titket nem idegesitene, ha meg sem kerik a kezeteket, de mar lagzit kell szerezni?? Ennyi erovel bolcsit is nezegethetunk meg alatlanos iskolat a gyereknek aki meg a kanyarban sincs.


máj. 22. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy megkérné a kezed, de meglepetésnek szánná?
máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1, jo, de minek kell mar helyszint keresni, ha még ez nem tortent meg?


Engem zavar es tiszteletlennek tartom, hogy felcsigáz azzal, hogy ilyeneket küldözget azaz mintha kb mar holnap megkérne, kozben meg lehet 2-6-12 honap mulva ker csak meg. Vagy az is lehet meg se ker, nem akarok igy ilyennel foglalkozni..

máj. 22. 13:13
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Szórakozik veled, nem akar megkérni csak próbál veszekedést provokálni, hogy a te hibád legyen hogy nem kér meg. Szakíts vele, jobb most mint később
máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

Ne haragudj kérdező, de ő egy külön személy különböző személyiséggel megáldva.


Az én párom a babarészlegre vitt és alig voltunk jóformán együtt. Megnéztük a cuki babás cuccokat és ennyi.


Én szerintem te egyáltalán nem vagy biztos az érzéseiben irántad, vagy te nem szereted igazán, esetleg mindkettő egyszerre.


Nem tisztelet hiánya tűbiztos bizonyossággal, lehet csak előre vetítet mert biztos benne, hogy szeret téged.


Még a leendő gyerek nevét is meglehet beszélni előre nyugodtan.


Túlságosan vaskalapos vagy.

máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan az jutott eszembe azonnal, mint 3-asnak.

Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg vele higgadtan leülni és kerek-perec megmondani neki, hogy rosszul esik neked, hogy ezzel szívat, miközben még nem kért meg. Fontos, hogy te megőrizd a higgadtságod, mert ha tényleg szándékosan provokál ezzel, akkor ő azonnal megsértődik majd és nekiáll hisztizni meg vádaskodni. Ha ez lesz, akkor szinte biztos lehetsz benne, hogy esze ágában sincs megkérni se most se soha.

Ha véletlen magába száll, felfogja, hogy ezzel téged megbánt, bocsánatot kér és leáll, akkor nem rosszindulatból, vagy számításból csinálj, csak nem volt jó a kommunikáció köztetek.

máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

4-es a gyerek projektet ne hasonlítsuk már össze ezzel, az semmilyen előzményt és készületet nem igényel csak megcsináljátok 10 perc alatt!

Ha meg se kérte a kezedet, én sem értem, miért kell a másikat így hülyítgetni! Teljesen jogos, hogy nem esett jól, miért küldözget ilyen komoly dolgokat, ha esze ágában nincs megkérni a kezedet, ez meg hogy megsértődött és kinyomta a telefont gyerekes hisztire utal, nem vall sok intelligenciára!

Azért mert kinézek egy munkahelyet, de még el se álltam dolgozni, nem fogom előre tervezni mire költöm a fizetésemet!

máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5, az előbb visszahivtam pont hisztizett es vadaskodott, hogy kb en vagyok a hibas ő csak gondolta keres helyszíneket amik tetszhetnének, de en hogy viselkedtem stb, ingerult volt es barmit mondtam támadott en voltam a “rossz”.


Ha hazaer meg igy előben beszelek vele es megfogadom amit mondtál…

máj. 22. 13:34
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Oké, én ezt mind értem. Lehet tényleg hülyének nézi a kérdezőt.


De erről nem kell beszélgetni, nem kell megkérni, hogy fejezze be ha valóban csak bohóckodik hanem szakítani kell!

máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Az 5-össel teljesen egyetértek.

4: Ha arról van szó, hogy egy pár alig van még együtt és/vagy bőven várnának mindketten a babával, akkor oké, amit írsz. De ha az egyik fél már konkrétan eleped, a másik meg még várna, akkor tapintatlanság mutogatni neki babás cuccokat. Ezt vezesd át erre az esküvős, eljegyzéses témára is!

máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
De minek áhítozik fölöslegesen ha nektek van igazatok? Nem tudom mióta alkotnak egy párt, de ha már együtt vannak 3-4+ éve és sehol semmi akkor nem kell megkérni, hogy fejezze be, se várni az eljegyzésre, esküvőre hanem meg kell tőle szabadulni.
máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!