Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány leszek. Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány leszek. Milyen legyen a ruhám? (az alakomat részletezem lent xD)

Figyelt kérdés

Magas vagyok, teltebb, de nem kövér. Erősebb comb és fenék, vékony derék, szélesebb csípő és eléggé nagy mell.

Tehát olyan "husis homokóra alkat" vagyok. XDD


15/L


2010. nov. 5. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Ezt a menyasszonnyal beszéld meg. Elsősorban ez az ő döntése. Függ az ő ruhájától, a virágoktól, sokmindentől.
2010. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Engem igazából csak a ruha szabása érdekelne. :))

Mert a színt már megbeszéltük ^^

2010. nov. 5. 19:15
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Itt egy hasonló kérdés máról (én vagyok a 3. válaszoló). Amúgy menj el a menyasszonnyal egy esküvői ruhaszalonba (lehetőelg ahonnan ő is kölcsönzi a ruháját). Ott megkérdezik milyen fazonok tetszenek (Legalábbis tőlem kérdezték, mikor a saját esküvőmre keresgéltem. Végül egy nagyon tuti jót beszélt rám, hogy próbáljam fel...szerencsére.), aztán meg próbálgatsz, és kiválasztjátok azt, ami a legjobban áll.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..

2010. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszii. Sajnos nem tudok elmenni vele, mert az ország másik végén lakik =//(én Békés, ő Vas)
2010. nov. 5. 19:27
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Miért kéne a menyasszonynak megszabni?? A menyasszony a saját ruháját válassza ki, ha normális a tiedbe nem szól bele, mindenkinek más az ízlése, más a külseje. Én semmiképpen nem mondom meg egyik lánynak sem hogy mit húzzon, és főként (sok menyasszonnyal ellentétben) nem igyekszem őket "elcsúfítani". Gondolom nem ő fizeti.

Abroncsos ruhát javaslok, lehetőleg olyan felsőrésszel ami tartja a mellett (esetleg fűzőssel, vagy fűzőt is húzhatsz alá [link] pánt nélküli igaz! fűző nélkül nem nagyon szerencsés, szilikon pánt bután mutat, anélkül pedig még a kivillanás is esélyes.

pl.:

[link]

most nem nagyon van időm keresgélni, de kb. ilyen abronccsal: [link]

Kb. mint az 1860-as évekbeli ruhák (Elfújta a szél stb...) nagy abroncsos(crinolinos) fazon. [link]

2010. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

az egyik link rossz volt:

[link]

2010. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ergo pont olyan az alakod mint Kim Kardashian alakja azzal a kivétellel, hogy Te magas vagy. Irigyellek de nagyon.


[link]


A lényeg, hogy a szoknya térdig (vagy inkább leheletnyivel térd alá!!) érjen, derékban szűk, mellben pedig díszitett mondjuk, egy elegáns strasszos nagyobb kitűzővel. Így felhívod a figyelmet a dekoltázsra, a karcsú derékra, de sikkesé teszed a combod.


vagy:


[link]

2010. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)))

Hát, ne irigyelj, utálom az alakom.. =///

Amúgy a combom vastagabb mint az övé, de jaa, hasonló az alakunk.

2010. nov. 5. 20:00
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Életem, neki is vastagabb a combja.

Alakformálókról még nem halottál?


[link]


[link]

2010. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De kedves vagy "életem".

De hallottam róla, de nem ez volt a kérdés.

2010. nov. 5. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!