Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet táncolni normálisan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet táncolni normálisan a menyasszonyi ruhában?

Figyelt kérdés

Ha én táncolok, nem csak "ellötyögök" jobbra-balra és nem tudom elképzelni, hogy fogok tudni mozogni abroncsos, fűzős ruhában szabadon.

Titeket nem zavart a táncban?

Nem fogok átöltözni, azért kérdezem.


2010. nov. 8. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem túl hosszú a szoknya akkor igen. Nagyon jókat lehet benne pörögni. Amikor én levettem a magassarkút akkor már kicsit rossz volt, mert ráléptek a szoknyámra, de nem volt vészes. :) Engem egyáltalán nem zavart.
2010. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én levettem alóla az abroncsot és a magassarkút egy selyem balerinacipőre cseréltem, így is nagyon csini szerelés volt és nem lógott a földre+nagyon kényelmes is volt :)
2010. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen lehet benne táncolni. Nekem fűzős ruhám volt, hatalmas abronccsal, uszállyal (igaz, azt fel lehetett gombolni), de végig táncoltam a lagzimat. :) Egyébként sokan azt gondolják, hogy nagy abroncsos ruhában nehéz mozogni, de ez nem igaz. Minél nagyobb az abroncs, annál könnyebb benne lépni, mozogni, táncolni.
2010. nov. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha történetesen Te is meg a férjed is versenytáncosok vagytok, akkor nem valószínű, hogy abroncsban is tudsz egy lépéssel 3,5 métert haladni:)
2010. nov. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is tudtam, pedig nekem is nagy ruhám volt. Arra kell figyelni, amikor a rád igazítják,hogy véletlenül se legyen hosszú, mert akkor könnyebben rálépnek. De ha normálisan méretre van igazítva, akkor simán lehet benne ropni.

Én is féltem tőle nagyon, még mondtuk is a vőfélynek,hogy minél hamarabb legyen a keringő, hogy át tudjak öltözni. Hát úgy elmulattuk az időt, hogy fél 12 helyett, éjjel 1-kor mentünk átöltözni. Mondta a vőfély,hogy látta milyen szabadon mozgok a ruhában, ezért nem is erőltette a korai átöltözést!:)

2010. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!