Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leírnád a férjed megismerését,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnád a férjed megismerését, eljegyzést, esküvőt? Mi a történetetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
nekünk még nincs nagyon hosszű közös műltunk, 4 éf fél éve ismerjük egymást, ebből 4 éve vagyunk együtt. Az egyetemen ismerkedtünk meg, én már az első héten teljesen belezúgtam, neki még kellett egy kis idő hogy összeszedje a bátorságát és kezdeményezzen. Idén nyáron egy nem várt kis jövevény jelezte az érkezését, okozott egy kis fejtörést, de egyértelmű volt, hogy mi egymással és most már vele együtt képzeljük el az életünket. Egy nagy közös családi ebédnél megkérte a szüleimtől a kezemet, aztán tőlem is, pár hónapra rá pedig tartottunk egy nagy vidéki esküvőt, ami nagyon jól sikerült, mindenki könnyekig meghatódott, nagy mulatság, minden ami kell. Most éppen egy lakást újítunk fel, és várjuk a babát, aki fiú, és jelenleg fél kiló:)
2010. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Egy munkahelyen dolgoztunk.Egy asztalhoz kerültünk,és ki nem álltuk egymást.Én túl okoskának tartottam,ő túl elevennek.Ha nem volt muszáj akkor nem is beszéltünk egymással.Mégis úgy alakult,hogy egy nagyobb megrendelésnél sokat kellett túlórázni,és össze kellett dolgoznunk..Így akarva akaratlanul előjöttek az apró részletek.Kiderült,hogy hasonló a zenei ízlésünk, hasonló filmeket szeretjük,szinte ugyanazok az érdeklődési körünk, sok mindenben hasonlóan gondolkodunk,és tényleg sok mindent tud..Kiderült,hogy nagyon rendes,és nem egy anyámasszony katonája. Nem utolsó sorban hatalmas humora van,és állandóan megtudott nevettetni...Kezdtük jól érezni magunkat egymás társaságában.Szerelemről szó sem volt,hiszen én férjnél voltam,és míg én 28 éves voltam,ő csak 20 éves fiatalember..A barátság egyre erősebb lett.Én amikor elváltam ,segített,hogy ne érezzem magam pocsékul..Segített,hogy talpra álljak,és új életet kezdjek a fiammal együtt..(pl: ő segített egy olcsó albérletet találni.,fuvarozott ha kellett stb)

Végül is a válóperem után 1 hónappal kibökte,hogy szeret(amit már sejtettem) mivel én is valahol belehabarodtam így természetesnek vettem,hogy együtt éljünk az albérletben..3 hónappal később gyorsan összeházasodtunk.10 éve vagyunk házasok.De még ma is meg tud nevettetni,és még ma is olyan erős a szerelem mint az elején..Még ma is megdobogtatja a szívem,és még ma is úgy bánik velem mint egy hercegnővel..

Eljegyzésünk nem volt,az esküvőnk meg gyors,és csak két tanús...Remélem,hogy amíg élek ez a pezsgés,a szerelem megmarad...

38/N

2010. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szép történetek :) Elolvadok az ilyenektől, imádom olvasgatni :) Mindegyik olyan más, és mégis hasonló. Második válaszoló történetéből kasszasiker film is lehetne :D Mindenkinek sok boldogságot! Elsőnek meg gratulálok a babához, könnyű szülést, jó babázást! :)
2010. dec. 7. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:

4 éve egy olyan nap után,amikor épp kitettem az exem szűrét,majd átdolgoztam az éjszakát (pultosként egyetem meleltt), elalvás előtt felléptem chatre...véletlen elfelejtettem beállitani h rámirhassanak,csak egyik ismerőssel akartam egyezteteni...ő meg rámirt...sosem ismerkedtem neten,ez alap volt...erre rábeszélt,hogy bár akkor már 36 órája nem aludtam,kócos,nyűgős és fáradt voltma,fürödjek meg,szedjem rendbe magam,mert látni akar...

mikor megjelent a kollégium előtt,jöttem rá,hogy ő az a srác,aki azzal az idétlen tuningolt trabival mászkál...ezt meg is osztottam vele,h mi hülyeség,majdnem el is ment...:D

aztán hajnal 4ig beszélgettünk...elvarázsolt...de én is őt,pedig csak alkalmi kapcsolatot keresett...3 nap mulva az ágyamba is volt,én rángattam bele...

azóta közös az ágyunk:)

eljegyzés nincs,nem is lesz,felénk nem szokás,csak az esküvő,ami nemsokára lesz (érdekes módon sosem volt kérdés,h igen vagy sem,evidens volt mindenki számára)

Már csak azon veszekszünk,h hány fő legyen...

2010. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!