Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudok kölcsönözni dögös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok kölcsönözni dögös menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés

Lehet merész, vagány,áttetsző, elöl felvágott, felül kivágott, takarhat is meg nem is, mindegy rátok bízom! Nyári és téli variáció is érdekel!

Ha tudtok jó ruhatervezőt az is jöhet, csak legyen róla referencia anyag, mint pl.: Léber Barbara, csak ő egy picit nekem drága!


2010. dec. 9. 11:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
2010. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

köszi!

várom a többi javaslatot!

2010. dec. 9. 11:47
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Én a Mirmy szalonban próbáltam olyat ami elöl kivágott volt, átlátszó a hasánál és pont azért nem azt vettem ki mert bár baromira tetszett de nem illett volna szüleim szerint templomba, meg a nagypapám kitért volna a hitéből szóval Neked lehet hogy pont ez az amit keresel :)
2010. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
2010. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Vegyél magadra egy szép fehérneműt. Tekerd körbe magad tetszésed szerint néhány méter tüllel,kihagyva a melled és a feneked,akkor az elég merész lesz és olcsó is.

Menyasszonyként miért akarsz úgy kinézni,mint egy könnyűvérű nőcske?

2010. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%

És házasodni akarsz benne vagy játszani?

Esküvőre nem illik dögösnek lenni, mert mindenki azt fogja mondani, hogy k%rva a menyasszony :-P

2010. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
22%
Miért ne öltözhetne merészen a menyasszony? Nyilván nem a templomi esküvőre tervezi felvenni a ruhát... AMúgy meg a visszofogott, fehér ruha és a fátyol a szüzességet hivatott mutatni, így azt meg ma már szerintem 1000-ből max 1 menyasszony vehetné fel jogosan... Ha az ő stílusa merészebb, hát megmutathatja menyasszonyként is :) Hajrá-aztán majd mutasd meg, mit választottál ;)
2010. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%
Mindenki magából indul ki! Nálatok nyilván annyira taplók a vendégek, hogy kinevetnék a menyasszonyt! Hát boldog lehetsz, hogy ilyenek lesznek a lagzidon!
2010. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:26


Miben jobb olyan vendégkör ahol krvának kell öltözni még az esküvőn is hogy ne nevessék ki?

2010. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Különben meg, ha valaki szép akkor nincs szüksége ahhoz hogy a s.ggét- mellét kirakja. Különben sincs értelme hiszen az esküvőn amugy is mdki a menyasszonyt nézi. Nem értem miért kell már ide is r.bancnak kinézni. hihetetlen hova fajul a világ
2010. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!