Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Láttatok ilyet esküvőkön már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok ilyet esküvőkön már?

Figyelt kérdés

1.Sok felvételt látni amikor a templomban a szertartás alatt valaki(akár a jegyes pár közül is))elájul.


2.A pap kérdésére NEM-et mond.


3.A lagzin az újdonsült férj vagy feleség megcsalja a másikat.


Olyat mondjatok amit TI magatok láttatok,ne olyat amit más mondott :)


2010. dec. 12. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
En még nem talàlkoztam ilyesmivel,csak filmekben làttam!
2010. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én is csak filmekben láttam ilyet.
2010. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig az ismerőseim közül csak az épeszűek házasodtak.

Nem láttam ilyent.

2010. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő előtt poénkodtunk, hogy mi van, ha nemet mond valamelyikünk. Az anyakönyvvezető szenvtelen arccal mondta, hogy nem javasolja, mert akkor mehetünk megint, mivel még a viccből kimondott nemet is komolyan veszik.

Én azért szemeztem a "talán"-nal, de nem mertem megcsinálni :)

Az ájulást el tudom képzelni, rajtam fűző volt (soha többet...) és nagyon befűtöttek, közvetlenül a ceremónia előtt szaladgáltak nekem vízért, hogy ne csússzak össze.

2010. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat láttam, amin ott voltam, hogy a zenész ájult ki, minden hangszer sz.rrá törött. Mondjuk a zenész részeg volt:-S
2010. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Én láttam!A nővérem esküvőjén!

Bementem a fürdőbe, és a nővérem ott smárolt egy idegen palival.Menyasszonyi ruhában.

No comment...

2010. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a keresztapám esküvőjén majdnem elájultam, mert túl szoros volt a ruhám...le kellett fektetni a széksorra XD
2010. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

OFF:



A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:30


Végül mi lett? Férjhez ment a nővéred? Mivel magyarázta az esetet?

2010. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy férjhez ment!Hogy mivel magyarázta?Semmivel.Mindig ilyen ribi volt, és az a mai napig is.Ott csalja a férjét, ahol csak tudja.
2010. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az unokatesómék esküvőjén az egyik fényképész ájult el, épp az igen kimondása előtti pillanatban. Nem lett szerencsére semmi baja, magához tért hamar, nem tudom, miért történt. A jegyespár nem látta, hogy elájult, ők csak valami robajt hallottak, úgyhogy épp csak megrezzentek és folytatódott a ceremónia, közben a fotóst kivitték és ellátták. De nekünk nézőknek mindenesetre ijesztő pillanat volt, ráadásul a menyasszony és a vőlegény is orvos volt, úgyhogy ha nem tér rögtön magához az illető, akkor drámai fordulatot vesz az esküvő, a jelenlevők közül a jegyespár értett a legjobban az elsősegélyhez.
2010. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!